امروز : شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۸

 • تاریخ انتشار خبر : دوشنبه 5 آگوست, 2019 | ساعت انتشار خبر : 15:48 | تعداد بازدید : 2328 نفر | امتیاز خبر :
 • شبکه تلفن ثابت شهرک صنعتی پیشوا تا دو ماه آینده بهره برداری می شود

  فرماندار پیشوا گفت: طبق هماهنگی صورت گرفته با شرکت مخابرات استان تهران شبکه تلفن ثابت و فیبر نوری شهرک صنعتی پیشوا تا دو ماه دیگر به بهره برداری می رسد. به گزارش ندای ...

  فرماندار پیشوا گفت: طبق هماهنگی صورت گرفته با شرکت مخابرات استان تهران شبکه تلفن ثابت و فیبر نوری شهرک صنعتی پیشوا تا دو ماه دیگر به بهره برداری می رسد.

  به گزارش ندای پیشوا؛ حسین عباسی در نشست بررسی مشکلات مخابراتی شهرستان اظهار کرد: در برخی نقاط شهرستان به ویژه شهرک های بالادستی مشکل آنتن دهی شبکه تلفن همراه وجود دارد.

  وی تصریح کرد: لازم است تا میزان آنتن دهی اپراتورهای همراه اول و ایرانسل در مسیرهای مواصلاتی شهرستان پیشوا باید با دستگاه اندازه گیری و گزارش آن به فرمانداری ارسال شود.

  فرماندار پیشوا اظهار کرد: شهرک خورشید هشتم در برخی نقاط فاقد شبکه مخابرات است و شرکت مخابرات باید نسبت به ایجاد شبکه و واگذاری اشتراک به متقاضیان اقدام کند.

  وی افزود: شهرک صنعتی پیشوا نیز فاقد شبکه تلفن ثابت است که قرارداد آن منعقد شده و پس از برگزاری مناقصه و انتخاب پیمانکار این مشکل ظرف دو ماه آینده به بهره برداری خواهد رسید.

  عباسی خاطرنشان کرد:  طبق بررسی های صورت گرفته آنتن دهی همراه اول در روستاهای اهیه، چاله مورت، شعیب آباد و باغکوه با مشکل مواجه است و در برخی روستاها نیز نقاط کور ارتباطی وجود دارد که باید در اسرع وقت برطرف شود.

  ۵۴۸ total views, 2 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای