امروز : پنج شنبه ۸ اسفند ۱۳۹۸

 • تاریخ انتشار خبر : سه‌شنبه 17 سپتامبر, 2013 | ساعت انتشار خبر : 10:08 | تعداد بازدید : 463 نفر | امتیاز خبر :
 • سپردن امنیت آمریکا به نیروهای امنیتی ایران

  به راستی  زمان آن فرا رسیده است نیروهای امنیتی ایران به فرماندهی سردار سرافراز سپاه قدس یعنی حاج قاسم سلیمانی ، همان که نام او رعب و وحشت بر اندام دشمنان انداخته ...

  به راستی  زمان آن فرا رسیده است نیروهای امنیتی ایران به فرماندهی سردار سرافراز سپاه قدس یعنی حاج قاسم سلیمانی ، همان که نام او رعب و وحشت بر اندام دشمنان انداخته است عرصه تاخت و تاز نظامیان در غرب را مدیریت کرده و آمریکا را از خواب غفلتی که با نقض حقوق بشر در سر پرورانده است بیدار کند.

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا، امنیت پایدار در هر کشوری جزء ضروریات اولیه آن کشور محسوب می‌شود. از این رو این ضرورت در کشورهایی که داعیه دار امنیت گسترانی و برپایی نظم و قانون را در جهان دارند می‌بایست در حد اعلای درجات وجود داشته باشد.

  اما مسئله ای که چند وقتی است توانسته پس از سال‌ها سانسور و خفقان رسانه ای به گوش مردم دنیا برسد واقعیتی سوای این‌ها را ثابت می‌کند.

  از شب گذشته یک پرونده قتل‌عام دیگر به مجموعه قطور پرونده‌های کشتار در آمریکا افزوده شد. صبح روز گذشته، یک نظامی نیروی دریایی آمریکا که به گفته روزنامه دیلی میل دارنده مدال‌های خدمت و دفاع ملی و مبارزه جهانی با تروریسم است دستکم ۱۳ نفر را کشته و خود نیز در این درگیری جانش را از دست داده است.

  13920626000538_PhotoL

  یک سال پیش در ۲۵ سپتامبر جوانی ۲۰ ساله با اسلحه وارد مدرسه «ساندی هوک» شد و ۲۷ نفر از جمله ۲۰ کودک دبستانی را به گلوله بست.

  البته این‌ها تنها موارد تیراندازی در سال ۲۰۱۲ نبودند. مارس همان سال نیز، در شهر تولسا اوکلاهاما یک مرد مسلح با تیراندازی‌های پیاپی سه نفر را کشت و دو نفر دیگر را هم به شدت مجروح کرد. چند روز پیش از آن نیز هفت نفر در واقعه تیراندازی در دانشگاهی در ایالت کالیفرنیای آمریکا کشته شدند. در این حادثه، فردی با تیراندازی در کالجی مسیحی در شهر او کلند که اغلب دانش آموزان آن کره‌ای تبار بودند، پنج نفر را در محل کشت و از پنج مجروحی که به بیمارستان منتقل شدند، دو نفر در بیمارستان جان باختند.

  13920626000515_PhotoL

  علت تکرار این اتفاقات را می‌توان در موارد زیر جست‌وجو کرد؛ یکی علاقه شهروندان آمریکایی به نگهداری و حمل سلاح گرم و دیگری نبود نظارت قوی و دقیق.

  باراک اوباما بعد از حادثه تیراندازی در واحد فرماندهی نیروی دریایی آمریکا در قلب پایتخت این کشور، ضمن ابراز تأسف، این حمله را بزد لانه دانست و «دستور داد» روز جمعه پرچم آمریکا به صورت نیمه افراشته بالا رود!( یعنی پرچممان پایین!!!)

  IMAGE635142803822624483

  اکنون زمان آنست که دولت جمهوری اسلامی ایران نیز همانند دولت امریکا که با برنامه ریزی های خود در کشور های دنیا به بهانه برقراری امنیت به اشغال آن کشور ها می پردازد ، طی نامه ای به سازمان ملل متحد با اعلام آمادگی جهت برقراری امنیت در آمریکا از سازمان ملل به خاطر این همه نقض حقوق بشر در امریکا شکایت و از این سازمان بخواهد تا مجوز لازم برای سپردن امنیت این کشور به نیروهایی که توان آن‌ها سال‌ها است برای کاخ سفید ثابت شده است صادر شود .

  و به راستی  زمان آن فرا رسیده است نیروهای امنیتی ایران به فرماندهی سردار سرافراز سپاه قدس یعنی حاج قاسم سلیمانی ، همان که نام او رعب و وحشت بر اندام دشمنان انداخته است عرصه تاخت و تاز نظامیان در غرب را مدیریت کرده و آمریکا را از خواب غفلتی که با نقض حقوق بشر در سر پرورانده است بیدار کند تا جامعه بشری دیگر شاهد این چنین صحنه های دل‌خراش نباشد.

  13920625121037274_PhotoL

  اما ملت مسلمان و آزاده ایران اسلامی امروز و در آستانه آغاز هفته دفاع مقدس به خاطر امنیتی که حاج قاسم‌ها و شهدای گران‌قدری همچون حاج حسن تهرانی مقدم، جاویدالاثر متوسلیان و شهدای گران قدر فاو، شلمچه، فکه، هویزه و … بزرگ مردانی که بدون داشتن مدالی برای فخر فروشی و آقایی حماسه‌ها و از خود گذشتگی ها آفریدند را گرامی می‌دارد.

  منبع:اقتدار ملارد

  ۲۳۲ total views, 2 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای