امروز : یکشنبه ۱۲ تیر ۱۴۰۱

 • تاریخ انتشار خبر : سه‌شنبه 30 ژوئن, 2015 | ساعت انتشار خبر : 08:20 | تعداد بازدید : 6671 نفر | امتیاز خبر :
 • سومین نمایشگاه تخصصی قرآن کریم شهرستان پیشوا برپا می شود

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا، امیرحسین طاهری سرپرست اداره فرهنگ و اراشد اسلامی شهرستان پیشوا گفت: سومین نمایشگاه تخصصی قرآن کریم از 14 الی 24 تیرماه به مدت ده روز در صحن ...

  همزمان با ماه مبارک رمضان، ماه بهار قرآن سومین نمایشگاه تخصصی قرآن کریم شهرستان پیشوا برپا می شود.

  سومین نمایشگاه تخصصی قرآن کریم

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا، امیرحسین طاهری سرپرست اداره فرهنگ و اراشد اسلامی شهرستان پیشوا گفت: سومین نمایشگاه تخصصی قرآن کریم از ۱۴ الی ۲۴ تیرماه به مدت ده روز در صحن مطهر امامزاده جعفر(علیه السلام) برپا شود.

  وی افزود: این نمایشگاه با هدف ترویج و تبیین فرهنگ قرآنی در نسل جوان و افزایش آگاهی و آشنایی بیشتر آنها با علوم قرآنی و دینی برنامه ریزی گردیده است، که در برپایی این نمایشگاه فرمانداری، شهرداری، آموزش و پرورش، تبلیغات اسلامی، سپاه، اوقاف و امورخیریه، کمیته امداد، موسسات قرآنی، کانون های فرهنگی و هنری مساجد، مدارس علمیه و دانشگاهها مشارکت و همکاری می کنند.

   

  سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرسان پیشوا تصریح کرد: در نمایشگاه امسال تعداد ۱۰ غرفه پیش بینی شده که شامل نمایشگاه هنرهای تجسمی، نمایشگاه کتاب، حجاب و عفاف، کارگاه آموزش مقدماتی قرآن کریم همراه با اهدای گواهینامه، برگزاری مسابقات قرآنی در رشته های حفظ، قرائت و اذان، دستاوردهای قرآنی ادارات و نهادهای دولتی، موسسات قرآنی و کانون های فرهنگی هنری مساجد می باشد.

   

  طاهری در پایان اظهار داشت: پخش فیلم و اجرای تئاتر خیابانی با مضامین دینی و قرآنی، تجلیل از خادمین و پیشکسوتان حوزه علوم قرآنی نیز از دیگر برنامه های جنبی این نمایشگاه می باشد.

   

  گفتنی است نمایشگاههای تخصصی قرآن کریم به همت معاونت قرآن وعترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی به مناسبت ماه مبارک رمضان در سطح شهرستانهای استان تهران برنامه ریزی گردیده است.

   390 total views,  2 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای