امروز : پنج شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه 7 آگوست, 2019 | ساعت انتشار خبر : 11:02 | تعداد بازدید : 4474 نفر | امتیاز خبر :
 • سومین برنامه پاک‌ورزی با محوریت ورزش خانواده

  سومین برنامه پاک‌ورزی با محوریت ورزش خانواده در پیشوا احرا شد. به گزارش ندای پیشوا؛ نخستین برنامه مشارکتی شهرستان پیشوا و سومین برنامه پاک ورزی مسیر حرکت توسط فعالان محیط زیست و داوطلبان ...

  سومین برنامه پاک‌ورزی با محوریت ورزش خانواده در پیشوا احرا شد.

  به گزارش ندای پیشوا؛ نخستین برنامه مشارکتی شهرستان پیشوا و سومین برنامه پاک ورزی مسیر حرکت توسط فعالان محیط زیست و داوطلبان ورزشی شهرستان با شعار «پلاستیک کمتر، زندگی بهتر» در پیشوا برگزار شد.

  دوستداران محیط زیست در روز جهانی بدون پلاستیک، مسیر کوهپیمایی از چهار راه حرم به سمت پارک خانواده پیشوا را پاکسازی کردند.

  بدون استفاده و نصب هیچ بنری، بدون تراکت و بروشورهای کاغذی، بدون آلودگی نوری و صوتی، بدون هیچگونه ظروف پلاستیکی و یک بار مصرف، استفاده از کیسه‌های تجدید پذیر، رایگان، کم خرج، فراگیر و مردمی، مشارکت پذیر بودن…، از جمله ویژگی های این برنامه بود.

  دکتر مهدی امیدی جعفری مدرس ورزش سبز و مشاور کمیسیون محیط زیست کمیته ملی المپیک این برنامه را شروعی برای انجام مشارکت‌های مردمی در سطح شهرستان دانست و گفت: به زودی پس از فراخوان و جذب داوطلبان ثابت به ساماندهی آنها خواهیم پرداخت تا با شناخت بهتر از ظرفیت‌های شهرستان برنامه‌های بعدی را طراحی کنیم.

  وی در ادامه از برگزاری اولین دوره مسابقات پلاگینگ استان و کشور با حضور چهره‌های سرشناس خبر داد که البته این برنامه در صورت حمایت همه جانبه مسئولین شهرستان امکان‌پذیر خواهد بود.

   

  ۹۴۸ total views, 2 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای