امروز : یکشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : دوشنبه 18 مه, 2020 | ساعت انتشار خبر : 17:38 | تعداد بازدید : 568 نفر | امتیاز خبر :
 • سواد رسانه ای در سرفصل برنامه روابط عمومی ها قرار گیرد

  فرماندار پیشوا گفت: سواد رسانه ای باید در جامعه امروز به عنوان یک مولفه مهم در سرفصل برنامه روابط عمومی ها قرار گیرد/ به گزارش ندای پیشوا، حسین عباسی فرماندار شهرستان پیشوا در ...

  فرماندار پیشوا گفت: سواد رسانه ای باید در جامعه امروز به عنوان یک مولفه مهم در سرفصل برنامه روابط عمومی ها قرار گیرد/

  به گزارش ندای پیشوا، حسین عباسی فرماندار شهرستان پیشوا در نشست با خبرنگاران و روابط عمومی ادارات پیشوا اظهار کرد: با توجه به گسترش تکنولوژی های ارتباطی و اثرگذاری بالای رسانه در جامعه امروز سواد رسانه ای باید به عنوان یک مولفه مهم در سرفصل برنامه روابط عمومی ها قرار گیرد.

  وی افزود: یک روابط عمومی پویا باید از واکنش منفلانه در دنیای پیچیده ارتباطی پرهیز کرده و با پایش اطلاعات و انتقال پیام های صحیح ضمن افزایش سواد رسانه ای در مخاطبان به آنان کمک کند تا اخبار موثق را پیگیری و از دامن زدن به شایعات جلوگیری کنند.

  فرماندار پیشوا تصریح کرد: ایجاد فضای تعاملی بین دستگاه ها و مردم باعث افزایش اعتماد و بازخورد های مناسب می شود که تحقق این امر مستلزم رویکرد صحیح در ارتقای جایگاه علمی روابط عمومی ها است.

  وی ادامه داد: روابط عمومی ها با بهره گیری از دانش و تخصص لازم میتوانند نقاط قوت را تقویت و تهدیدها را به فرصت تبدیل کنند و در این راستا باید به آموزش های روز مجهز شوند.

  انتهای پیام/*

  ۷۷ total views, 1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای