امروز : دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : دوشنبه 3 فوریه, 2020 | ساعت انتشار خبر : 15:18 | تعداد بازدید : 14408 نفر | امتیاز خبر :
 • سه پیشوایی قربانی مرگ خاموش

  به گزارش ندای پیشوا : سرهنگ "احمدرضا کاکاوند" در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس اظهار داشت : طی تماس مردمي با سامانه 110 پليس و اعلام حادثه گازگرفتگي در يکي ...

  به گزارش ندای پیشوا :

  سرهنگ “احمدرضا کاکاوند” در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس اظهار داشت : طی تماس مردمی با سامانه ۱۱۰ پلیس و اعلام حادثه گازگرفتگی در یکی از منازل طاق سپهر پیشوا بلافاصله مأموران انتظامی و عوامل امدادی به محل اعزام شدند.

  وی افزود: در اثر این حادثه پدر ۲۲ساله ، مادر ۲۰ ساله و پسر یک ساله این خانواده به علت استنشاق گاز دی اکسیدکربن جان باختند و تلاش عوامل اورژانس برای احیای آنها بی فایده ماند.

  فرمانده انتظامی شهرستان پیشوا تصریح کرد: متاسفانه هر ساله با شروع فصل سرما و استفاده از وسایل گاز سوز گرمایشی شاهد وقوع حوادثی تلخ و داغدار شدن خانواده ای هستیم که امید است شهروندان عزیز هنگام نصب وسایل گرمایشی نکات و اصول ایمنی را رعایت کنند.

  مسئول آتش نشانی شهرستان پیشوا گفت: در تماس مردمی با آتش نشانی و اعلام حادثه گازگرفتگی در یکی از منازل محله طاق سپهر پیشوا بلافاصله مأموران امدادی، اورژانس، انتظامی و آتش نشانی به محل اعزام شدند.

  مجید اصغری افزود: در اثر این حادثه پدر ۲۲ساله، مادر ۲۰ ساله و پسر یک ساله این خانواده به علت استنشاق گاز دی اکسیدکربن جان باختند و تلاش عوامل اورژانس برای احیای آنها بی فایده ماند.

  وی گفت: متاسفانه هر ساله با فصل سرما و استفاده از وسایل گاز سوز گرمایشی شاهد وقوع چنین حوادث تلخی هستیم.

  اصغری افزود: دلیل اصلی این حادثه استاندارد نبودن دودکش بود به صورتیکه پس از بررسی به عمل آمده مشخص شد صاحبخانه قبلی پارچه ایی در لوله قرار داده است و سپس لانه پرندگان شده است.

  اعضای این خانواده تازه یکروز بود که در این خانه ساکن شده بودند.

  ۳۳۳ total views, 1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای