امروز : چهارشنبه ۲ مهر ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : سه‌شنبه 25 اکتبر, 2016 | ساعت انتشار خبر : 04:59 | تعداد بازدید : 516 نفر | امتیاز خبر :
 • سه وزیر پیشنهادی «خسته» و «سیاست‌زده‌» هستند

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا، حجت‌السلام حسن نوروزی نماینده مردم رباط کریم در مجلس شورای اسلامی، درباره سه گزینه پیشنهادی رئیس‌جمهور به مجلس برای وزارتخانه‌های آموزش و پرورش، فرهنگ و ارشاد اسلامی ...

  نماینده مردم رباط کریم در مجلس سه وزیر پیشنهادی رئیس جمهور به مجلس را نیروهایی خسته و سیاست‌زده معرفی کرد و افزود: این سه گزینه یک بار در مجلس محک خورده‌اند و موفق به اخذ رأی اعتماد نشده‌اند.

  سه وزیر پیشنهادی «خسته» و «سیاست‌زده‌» هستند

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا، حجت‌السلام حسن نوروزی نماینده مردم رباط کریم در مجلس شورای اسلامی، درباره سه گزینه پیشنهادی رئیس‌جمهور به مجلس برای وزارتخانه‌های آموزش و پرورش، فرهنگ و ارشاد اسلامی و ورزش و جوانان گفت: این سه گزینه یک بار در مجلس محک خورده‌اند و موفق به اخذ رأی اعتماد از مجلس نشده‌اند.

  وی سه گزینه پیشنهادی به مجلس را نیروهایی خسته و سیاست‌زده معرفی کرد و اظهار داشت: ما معتقد به حضور نیروهای جوان و غیر سیاست زده و جدا از فتنه ۸۸ در دولت هستیم.

  نوروزی با تأکید مجدد بر اینکه اشخاص سهیم در فتنه ۸۸ به درد حضور در دولت نمی‌خورند، گفت: معتقدیم گزینه‌های پیشنهادی باید بسیار بهتر از این باشند و در مسئله فتنه ۸۸ دخیل نبوده و موضع‌گیری‌های منحط نداشته باشند.

  منبع: خبرگزاری فارس

   250 total views,  1 views today


  ابرچسب : , ,
  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای