امروز : پنج شنبه ۷ بهمن ۱۴۰۰

 • تاریخ انتشار خبر : پنج‌شنبه 2 جولای, 2020 | ساعت انتشار خبر : 20:37 | تعداد بازدید : 1472 نفر | امتیاز خبر :
 • سند مالکیت ۲ مجموعه ورزشی به استقلال و پرسپولیس واگذار می‌شود

    ابوالقاسم شمسی درباره آخرین نشست واگذاری ۲ باشگاه استقلال و پرسپولیس توضیحاتی داد/ به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا, به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، ابوالقاسم شمسی معاون سازمان خصوصی سازی درباره آخرین نشست واگذاری ۲ باشگاه ...

   

  ابوالقاسم شمسی درباره آخرین نشست واگذاری ۲ باشگاه استقلال و پرسپولیس توضیحاتی داد/

  به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا, به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، ابوالقاسم شمسی معاون سازمان خصوصی سازی درباره آخرین نشست واگذاری ۲ باشگاه استقلال و پرسپولیس اظهاراتی را ارائه کرد.

  وی گفت: دیروز جلسات هفتگی در خصوص بررسی پذیرش ۲ شرکت فرهنگی ورزشی استقلال و پرسپولیس در وزارت ورزش به ریاست وزیر ورزش برگزار شد. عمده بحث فرآینده اصلاح ساختار مالی دو شرکت و افزایش سرمایه ۲ شرکت بود. نکته مهم مطرح شده این بود که به ۲ شرکت فرهنگی ورزشی استقلال و پرسپولیس به هر کدام می‌بایست ۲ ورزشگاه داده می‌شد. به شرکت فرهنگی ورزشی استقلال، مجموعه ورزشی شهید مرغوبکار و کمپ حجازی واگذار شد، به پرسپولیس هم مجموعه ورزشی درفشی فر و مجموعه ورزشی شهدای گمنام واگذار شد.

  شمسی عنوان کرد: در این باره بحث مستندسازی انجام شد، امروز خبر‌های خوبی داشتیم، ان‌شاءالله ظرف یکی دو هفته آینده هم سند مالکیت درفشی فر و هم سند مالکیت شهید مرغوبکار اخذ می‌شود و انتقال ۲ کمپ شهید حجازی و شهدای گمنام هم موضوع در دستور کار هیئت دولت قرار دارد و ان‌شاءالله در دستور قانون محاسبات عمومی ماده ۱۷۷، انتقال انجام شده و سند مالکیت اخذ خواهد شد.

  معاون سازمان خصوصی سازی خاطرنشان کرد: نکات دیگری هم در این جلسه بحث شد، از جمله تعیین تکلیف اسپانسر‌های ۲ باشگاه و ثبت علائم تجاری یکی از این باشگاه‌ها از طریق اداره کل ثبت علائم تجاری و مالکیت معنوی پیگیری شد. بحث مشکلاتی که در بند حسابرس گزارش سال گذشته بود، پیگیری‌هایی صورت گرفت تا شفافیت لازم برای ورود این ۲ شرکت به بازار سرمایه را داشته باشیم.

  http://nedayepishva.com/?p=63677&preview=true لینک کوتاه

  انتهای پیام/*

   223 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای