امروز : پنج شنبه ۹ بهمن ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : جمعه 22 نوامبر, 2019 | ساعت انتشار خبر : 15:58 | تعداد بازدید : 5565 نفر | امتیاز خبر :
 • سفر یزد و کرمان رئیس جمهور با مفاسد مردم رو نگران می کند

  سفر یزد و کرمان رئیس جمهور با مفاسد مردم رو نگران می کند. به گزارش ندای پیشوا، حجت الاسلام والمسلمین روح الله باقری امام جمعه پیشوا در خطبه های نماز عبادی سیاسی این ...

  سفر یزد و کرمان رئیس جمهور با مفاسد مردم رو نگران می کند.

  به گزارش ندای پیشوا، حجت الاسلام والمسلمین روح الله باقری امام جمعه پیشوا در خطبه های نماز عبادی سیاسی این هفته در مصلی حرم امامزاده جعفر(ع) افزود: وقتی رییس جمهور با برادر معاون اول خود که پرونده فساد دارد وارد سفر یزد و کرمان می شود این ها مردم رو نگران می کند.

  وی اضافه کرد: مردم جمهوری اسلامی ایران همیشه از اول انقلاب تاکنون پشتیبان مقام معظم رهبری و امنیت این کشور که با خون پاک شهدای گرانقدر ما به دست آمده هستند و این آشوب ها و فتنه انگیزی ها نمی تواند در امنیت ایران و پشتیبانی مردم از رهبری خللی ایجاد کند
  وی افزود: در این ۴۰ سال هیچکس از مسوولین جمهوری اسلامی از مردم عذرخواهی نکردند، قوه قضائیه باید اشرار را محاکمه کند.
  خطبه های نماز جمعه پیشوا: ایستادگی رمز پیروزی
  نماز جمعه ،قوت و دلگرمی جبهه مقاومت و مهمترین پشتوانه برای دفاع از آرمان های انقلاب

  باقری با اشاره به این که خیلی ها دنبال تغییر جایگاه شهید و جلاد هستند بیان کرد: دوباره یک عده می خواهند جای شهید و جلاد را عوض کنند می گویند حق با آشوبگر و فتنه‌گرها است.

  وی ادامه داد: به واسطه خون شهدا و خانواده شهدا و عنایت خدا و صبر و بصیرت مردم کشور از شر اشرار حفظ شد.

  حجت الاسلام باقری با بیان این که مردم پیشوا با بصیرت هستند و هیچ اقدامی از لحاظ گرانی ها و آشوب ها نکردند اذعان کرد: مردم پیشوا آگاه بودند و هیچ کاری در این هفته آشوبی نکردند پیشوا مبدا قیام و پناهگاه مومنین و شهر برادر امام رضا(ع) است اما این حرف ها دیگر تکراری شده از بس گفتیم تکراری شده اما آقای مسوول شما برای مردم چه کردید قبل و بعد از انقلاب تحریم بودیم مردم خوب هستند اما تو مسوول رئیس جمهور برای این مردم با بصیرت چه کردی؟

  وی با حمایت از منویات رهبری و اقدامات نیروهای مسلح عنوان کرد: ممنون هدایت مقام معظم رهبری و اقدامات ناجا و بسیج و سپاه هستیم که کمک شهرهای دیگر نیز رفتند اعضای تامین در پیشوا و همه نهادها به خوبی عمل کردند و تمام نیروها آماده باش بودند.

  روح الله باقری در خصوص کمبود آب در پیشوا نیز بیان کرد: امیدواریم با قول ها و وعده وعیدهایی که مسوولین دادند تا اردیبهشت سال آینده آب سد ماملو به پیشوا برسد و مشکل بزرگ بی آبی در پیشوا حل شود.

  امام جمعه پیشوا در خصوص نبود بیمارستان در پیشوا نیز عنوان کرد: ۱۰ سال جنگ بین دانشگاه آزاد اسلامی و وزارت بهداشت است که این ستون های بیمارستان برای چه کسی است دانشگاه آزاد مگر مجوز و زمین نگرفته چرا اقدامی نمی کند وزارت بهداشت چرا مجوز دانشگاه برای ساخت بیمارستان را ابطال و در این موضوع حساس که بیمارستان حق مسلم مردم شهری است که برای انقلاب جان و خون دادند ورود و اقدامی نمی کند؟

   634 total views,  2 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای