امروز : پنج شنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : پنج‌شنبه 14 نوامبر, 2019 | ساعت انتشار خبر : 15:47 | تعداد بازدید : 7213 نفر | امتیاز خبر :
 • سفر وزیر راه و شهرسازی به پیشوا

      وزیر راه و شهر سازی از تخصیص اعتبار برای تکمیل جاده انتنی خبر داد و گفت: با اجرای این طرح پیشوا از بن بست در می آید.   به گزارش ندای پیشوا؛ محمد اسلامی ...

   

   

  وزیر راه و شهر سازی از تخصیص اعتبار برای تکمیل جاده انتنی خبر داد و گفت: با اجرای این طرح پیشوا از بن بست در می آید.

   

  به گزارش ندای پیشوا؛ محمد اسلامی افزود: اجرای پروژه‌های راه‌سازی و تکمیل قطار حومه‌ای در جنوب شرق استان تهران به ۴۰۰ میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد.

   

  وی در بازدید از محور آنتنی پیشوا ـ گرمسار در جمع خبرنگاران با اشاره به موقعیت استراتژیک شهرستان پیشوا در منطقه جنوب شرق استان تهران در محور مواصلاتی قم به گرمسار و مشهد گفت: جاده آنتنی پیشوا به محور امام رضا(ع) برقرار است اما نکته مهّم که در استان نیز تصویب شده بحث اتصال به آزادراه قم ـ گرمسار به طول ۱۸ کیلومتر است که با توجه به اینکه مصوبه استانی بوده باید پیگیری‌های لازم صورت گیرد.
  بررسی مشکلات راه و شهرسازی پیشوا با حضور مسئولان شهری

   

  وی گفت: در حال حاضر گروه ارزیابی بررسی‌های مطالعاتی آن را انجام داده و تقریباً از نقطه صفر این مسیر که به درخواست مردم و مسئولان شهرستان بازدید صورت گرفته و امید است به زودی تمام تأمین منابع مالی آن انجام شود.
  ۴ تعهد وزیر راه و شهرسازی در خصوص پروژه مترو تهران-پیشوا
   

  وزیر راه و شهرسازی سپس با تأکید بر بهسازی جاده‌های روستایی در جنوب شرق استان تصریح کرد: بهسازی جاده‌های روستایی طبق برنامه‌ای که در دستور کار قرار دارد توسط معاونت راه روستایی سازمان راهداری بررسی می‌شود و رفع مشکلات آن‌ها در اولویت برنامه‌ها قرار می‌گیرد.
  نیکزاد وزیر راه و شهرسازی: هرمشکلی بر سر راه اجرای مترو تهران ورامین-پیشوا وجود داشته باشد برطرف می کنیم.
  اسلامی همچنین با اشاره به پروژه قطار حومه‌ای در این شهرستان‌ها افزود: قطار حومه‌ای برای ما دارای اهمیت فوق‌العاده است و حداکثر بهره‌برداری باید از آن صورت پذیرد و امید است با تکمیل خط سوم و چهارم ظرفیت قطارهای باری و مسافربری افزایش پیدا کند.

  وی بیان کرد: حجم قطارهای عبور و مرور در این خط بسیار فراوان است و به این دلیل خط سوم و چهارم در دست اجراست و طبق بازدیدی که رئیس برنامه و بودجه از این منطقه داشته‌اند امید است به زودی تأمین منابع شده و این پروژه هرچه سریع‌تر تکمیل و فاصله قطارها را کاهش داد.

  وزیر راه و شهرسازی در پایان خاطرنشان کرد: خوشبختانه در سال گذشته با این خط ۱٫۵ میلیون مسافر جابه‌جا شده که پیش‌بینی می‌شود می‌توان این ظرفیت را تا ۲ برابر افزایش داد که کمک شایانی به کاهش ترافیک و معضل آلودگی هوای منطقه خواهد بود که اجرای تمامی این پروژه‌ها به ۴۰۰ میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد.

   

  وزیر راه و شهرسازی در پیشوا

  وزیر راه و شهرسازی در پیشوا

  ۵۴۰ total views, 2 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای