امروز : چهارشنبه ۴ مهر ۱۳۹۷

 • تاریخ انتشار خبر : دوشنبه ۲۰ شهریور, ۱۳۹۶ | ساعت انتشار خبر : ۱۲:۱۲ | تعداد بازدید : 8373 نفر | امتیاز خبر :
 • سفرسردار سلیمانی به پیشوا، مبدا قیام ۱۵ خرداد

  رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان پیشوا از برگزاری کنگره بزرگداشت 1400 شهید شهرستانهای پیشوا، قرچک و ورامین با حضور سردار سلیمانی خبرداد. به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا؛ رضا تاجیک گفت: ...

  رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان پیشوا از برگزاری کنگره بزرگداشت ۱۴۰۰ شهید شهرستانهای پیشوا، قرچک و ورامین با حضور سردار سلیمانی خبرداد.

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا؛ رضا تاجیک گفت: کنگره ۱۴۰۰ شهید جنوب شرق استان با حضور سردار سلیمانی به میزبانی پیشوا در روستای دهماسین از توابع بخش مرکزی این شهرستان برگزار می شود.

  وی افزود: این مراسم اولین کنگره سراسری بزرگداشت مقام شهدای؛ انقلاب اسلامی، هشت سال دفاع مقدس، مدافعان حرم شهرستان های پیشوا، قرچک و ورامین است که همراه با پنجمین سالگرد شهادت شهید میثم کهندل در مسجد حضرت سجادع دهماسین برگزار می شود.

  رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان پیشوا در خصوص برنامه های این کنگره گفت: تاکنون با برنامه ریزی های انجام شده، این مراسم ویژه با سخنرانی سرلشکر قاسم سلیمانی و مداحی محمود واعظی و حضور مسئولان کشوری و لشکری در روز پنجشنبه ۲۳شهریورماه همزمان با نماز مغرب و عشاء برگزار می شود.

  دبیر این کنگره و مسئول هماهنگی آن حاج حسن کهندل است.

  No views yet


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای