امروز : پنج شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : یکشنبه 24 فوریه, 2019 | ساعت انتشار خبر : 14:22 | تعداد بازدید : 11520 نفر | امتیاز خبر :
 • سرپرست فرمانداری پیشوا: نمایشگاه بهاره از ۱۵ اسفند ماه در پیشوا برپا می شود.

  حسین عباسی در جلسه ستاد تنظیم بازار پیشوا بر ضرورت برقراری آرامش در بازار تأکید کرد و گفت: با هر فرد، مجموعه یا جریانی که به دنبال ملتهب کردن فضای ...

  حسین عباسی در جلسه ستاد تنظیم بازار پیشوا بر ضرورت برقراری آرامش در بازار تأکید کرد و گفت: با هر فرد، مجموعه یا جریانی که به دنبال ملتهب کردن فضای اقتصادی شهرستان باشد به صورت جدی برخورد می شود.

  وی با تأکید بر برپایی نمایشگاه بهاره در آستانه سال نو، که از ۱۵ تا ۲۵ اسفندماه در این شهرستان برپا می شود گفت: با ایجاد یک نمایشگاه عرضه مستقیم کالا به ویژه اقلام اساسی و مورد نیاز مردم در ایام نوروز می توان زمینه آرامش و رفاه حال مردم در مدت باقی مانده از سال تأمین کرد.

  فرماندار پیشوا با بیان اینکه در برگزاری نمایشگاه بهاره نباید صرفا به کمیت اجناس و غرفه ها توجه شود، گفت: باید همه زوایا و ابعاد به ویژه جانمایی صحیح، هزینه ها و به ویژه کیفیت و قیمت مناسب اقلام و کالاها در نظر گرفته شود.

  وی خاطرنشان کرد: در این نمایشگاه کالاهای اساسی و اقلام مورد نیاز عید اعم از روغن، برنج، کیف و کفش، خشکبار، آجیل و پوشاک با قیمت مناسب عرضه می شود.

  عباسی به لزوم اجرای مستمر گشت های مشترک نظارت بر بازار اشاره و عنوان کرد: در این زمینه لازم است بازدیدها و کشفیات با حضور خبرنگاران صورت گیرد تا با انعکاس تخلفات، بازدارندگی بیشتری ایجاد شده و واحدهای صنفی بدانند که با متخلفان برخوردهای جدی صورت می گیرد.

  وی با تاکید بر اینکه در توزیع اقلام دولتی باید جامعه هدف مشخص شود، افزود: متاسفانه شکل توزیع دارای ایراداتی است و زمینه را برای سوءاستفاده برخی افراد فرصت طلب فراهم می کند.

  فرماندار پیشوا با بیان اینکه علیرغم چندین بار توزیع گوشت با نرخ دولتی در سطح شهرستان همچنان شاهد تشکیل صف های طولانی هستیم که زیبنده پیشوا نیست، گفت: افرادی که این صف های طولانی را تشکیل می دهند، بومی شهرستان پیشوا نبوده و لذا نیازمند ایجاد سازوکاری براساس ضوابط مشخص هستیم تا از این سوءاستفاده ها جلوگیری شود.

  در ادامه این جلسه، پیرامون برپایی نمایشگاه بهاره، مشکلات واحدهای صنفی از جمله تأمین به موقع آرد برای نانوایی ها و بهبود سازوکار توزیع کالاهای اساسی با نرخ دولتی بحث و تبادل نظر صورت گرفت.

  ۱,۳۴۲ total views, 2 views today


  ابرچسب :
  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای