امروز : شنبه ۱ آبان ۱۴۰۰

 • تاریخ انتشار خبر : دوشنبه 20 سپتامبر, 2021 | ساعت انتشار خبر : 22:19 | تعداد بازدید : 2260 نفر | امتیاز خبر :
 • سرهنگ نجفی فرمانده سپاه ناحیه دماوند شد

  مراسم تودیع و معارفه فرمانده سپاه شهرستان دماوند برگزار و فرمانده سابق سپاه پیشوا به عنوان فرمانده جدید سپاه شهرستان دماوند معارفه شد./ به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، مراسم تودیع سرهنگ روح الله ...

  مراسم تودیع و معارفه فرمانده سپاه شهرستان دماوند برگزار و فرمانده سابق سپاه پیشوا به عنوان فرمانده جدید سپاه شهرستان دماوند معارفه شد./

  به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، مراسم تودیع سرهنگ روح الله عرب فرمانده سابق دماوند و معارفه سرهنگ نجفی فرمانده جدید سپاه دماوند برگزار شد.

  در این مراسم سرهنگ غلامرضا نجفی فرمانده سابق سپاه پیشوا به عنوان فرمانده جدید سپاه ناحیه دماوند معارفه شد.

  فرمانده سپاه ناحیه مقاومت بسیج شهرستان دماوند در آئین تودیع و معارفه اظهار داشت: خدمت بیشتر به مردم و خانواده‌های شهدا با همدلی، تعامل مردم و مسئولان انجام می‌شود خدمت بیشتر به مردم و خانواده‌های شهدا با همدلی، تعامل مردم و مسئولان انجام می‌شود.

  سرهنگ نجفی بیان کرد: مردم شهرستان دماوند مردمی متدین هستند و در ۸ سال دفاع مقدس یکی از مراکز پشتیبانی به شمار می‌رفتند خدا را شاکرم که در مناطقی خدمت کرده‌ام که مردم آنها دین خود را به انقلاب ادا کرده‌اند، این موضوع در دیگر شهرستان‌های شرق استان تهران همچون قرچک، ورامین و پیشوا صدق می‌کند و به مردمی خدمت کرده‌ایم که در راه اسلام و انقلاب پیش‌قدم بوده‌اند.

  وی ادامه داد: امید است با همدلی و تعامل مردم و مسئولان بتوانیم خدمت بیشتری به مردم و خانواده‌های شهدا داشته باشیم.

  http://nedayepishva.com/?p=73455&preview=true لینک کوتاه

   248 total views,  2 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای