امروز : شنبه ۴ تیر ۱۴۰۱

 • تاریخ انتشار خبر : سه‌شنبه 19 اکتبر, 2021 | ساعت انتشار خبر : 20:56 | تعداد بازدید : 1215 نفر | امتیاز خبر :
 • سرهنگ درویش متولی: بسیج در همه عرصه ها حضور فعال دارد

  فرمانده سپاه پیشوا گفت: بسیج در همه عرصه ها حضور فعال دارد در همه عرصه ها در راستای حل مشکلات مردم بسیج حضور داشته است/ به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، سرهنگ غلامعلی درویش ...

  فرمانده سپاه پیشوا گفت: بسیج در همه عرصه ها حضور فعال دارد در همه عرصه ها در راستای حل مشکلات مردم بسیج حضور داشته است/

  به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، سرهنگ غلامعلی درویش متولی فرمانده سپاه شهرستان  پیشوا در جمع بسیجیان پایگاه های حوزه ظفر بیان کردند: امروزه بسیج به عنوان لشگر مخلص خدا در همه عرصه ها حضور دارد مردم انقلابی و ولایی پیشوا از اول انقلاب تاکنون در صحنه حضور دارند

  وی ادامه داد: بسیج باید در همه عرصه ها حضور داشته باشد اگر جهاد سازندگی حذف شد بسیج سازندگی شکل گرفت در همه عرصه ها در راستای حل مشکلات مردم بسیج حضور داشته است به دلیل تفکر عاشورایی و بسیجی زیر بار ظلم نمی رویم.

  سرهنگ درویش متولی افزود: در همه عرصه ها با تفکر مقاومت و گوش به فرمان حضرت آقا که فرمودند تنها راه برون رفت از مشکلات این است که روی پای خود بایستیم اگر مقابل دشمن بایستیم قوی می شویم در حال حاضر عزت داریم و تنها مشکل ما بی تدبیری مسئولان است.

  وی ادامه داد:اگر همه مسئولین در روستاهای پیشوا به صورت ماهانه حضور پیدا می کردند امروز هیچ مشکلی نداشتیم و امروز ادارات ما را از پیشوا نمی بردند همه ما نوکر و خادم مردم هستیم سرنوشت انقلاب دست مردم است مردم و ولایت و اسلام سه ضلع یک مثلث هستند.

  وی گفت: الحمدالله دولت مردمی شکل گرفت ان شاالله خدمات نیز بیشتر خواهد شد پشتوانه مردمی از این دولت وجود دارد بسیج شبانه روز نمی شناسد در خدمت مردم خواهیم بود قرارگاه مسجد حتما باید تشکیل شود امام جماعت و هیات امنا و معتمدین محل و فرمانده و بسیجیان پایگاه اعضای قرارگاه مسجد خواهند بود قرارگاه باید مشکلات محل را بررسی کند و آن موضوع به شورای تامین شهرستان فرستاده می شود.

  انتهای پیام/*

  http://nedayepishva.com/?p=74209&preview=true لینک کوتاه

   

   

   114 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای