امروز : یکشنبه ۶ مهر ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : پنج‌شنبه 12 دسامبر, 2019 | ساعت انتشار خبر : 14:54 | تعداد بازدید : 11316 نفر | امتیاز خبر :
 • سرمایه گذار آلمانی: ترامپ را نمی‌شناسم

  یک سرمایه‌گذار از کشور آلمان در پاسخ به استاندار تهران که گفت ممنون که بدون توجه به فشارهای ترامپ، در ایران سرمایه گذاری می کنید، اظهار داشت: ترامپ کیست؟ او را نمی‌شناسم. به ...

  یک سرمایه‌گذار از کشور آلمان در پاسخ به استاندار تهران که گفت ممنون که بدون توجه به فشارهای ترامپ، در ایران سرمایه گذاری می کنید، اظهار داشت: ترامپ کیست؟ او را نمی‌شناسم.

  به گزارش ندای پیشوا: استاندار تهران در جریان سفر یک روزه به شهرستان پیشوا و افتتاح دو پروژه کشاورزی، در دیدار با یک گروه سرمایه‌گذار آلمانی ، از سرمایه گذاری این شرکت بدون توجه به تهدیدات ترامپ رئیس جمهور آمریکا تشکر کرد که نماینده این شرکت در پاسخ گفت: ترامپ کیست؟ او را نمی‌شناسم.
  این سرمایه گذار با اشاره وضعیت مناسب کشاورزی ایران و امکان رقابت با محصولات تولید شده در سایر کشورها گفت: امروز گلخانه‌های ایران امکان تولید محصولاتی دارند که در سایر کشورهای تولید می‌شود و این امر می‌توان علاوه بر تأمین نیازهای داخل ایران، به دیگر کشورها نیز صادر شود.
  کاخ سفید: ترامپ تحریم‌های ایران و روسیه را امضا خواهد کرد
  اعتراف به تحریمهای ضد قوانین بین الملل، غیر انسانی و از سر بیچارگی امریکا
  وی اظهار داشت: سرمایه‌گذاری در ایران، ظرفیت ویژه‌ای را به شرکت‌های بین المللی ارائه کرده تا با استفاده از توان و تجربه تولید کنندگان ایرانی، به توسعه کشاورزی در بستر تکنولوژی بپردازند.
  استاندار تهران نیز با تقدیر از حضور سرمایه گذاران خارجی در ایران، خواستار افزایش مناسبات تجاری تولید کنندگان کشور با سایر کشورها شد.
  انوشیروان محسنی بندپی افزود: استان تهران در تولید محصولات کشاورزی، از ظرفیت‌های ویژه ای برخوردار است که در صورت توجه و تبادل اطلاعات با تولید کنندگان سایر کشورها، می‌توان شاهد توسعه فعالیت‌های این حوزه بود.

   560 total views,  2 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای