امروز : شنبه ۲ بهمن ۱۴۰۰

 • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه 24 ژوئن, 2020 | ساعت انتشار خبر : 18:21 | تعداد بازدید : 779 نفر | امتیاز خبر :
 • سرمایه‌‌گذاران به سمت شهرک صنعتی هدایت شوند/ سهم ۴۶ درصدی کشاورزی از اشتغال پیشوا

  فرماندار پیشوا با اشاره به این که سرمایه گذاران به سمت شهرک های صنعتی هدایت شوند گفت: سهم اشتغال کشاورزی در پیشوا ۴۶ درصد است/ به گزارش ندای پیشوا, حسین عباسی فرماندار شهرستان ...

  فرماندار پیشوا با اشاره به این که سرمایه گذاران به سمت شهرک های صنعتی هدایت شوند گفت: سهم اشتغال کشاورزی در پیشوا ۴۶ درصد است/

  به گزارش ندای پیشوا, حسین عباسی فرماندار شهرستان پیشوا در نشست ستاد تسهیل استان با حضور حشمت الله عسگری معاون استاندار اظهار کرد: پیشوا یکی از قطب‌های کشاورزی استان تهران است و حدود ۴۶ درصد از مشاغل شهرستان به این حوزه اختصاص دارد.

  وی افزود: ۱۴ هزار هکتار از اراضی شهرستان، کشاورزی است که از این مقدار ۱۴۰۰ هکتار زیر کشت گلخانه‌ای قرار دارد و در زمینه توسعه گلخانه ها یکی از شهرستان های پیشرو هستیم.

  فرماندار پیشوا تصریح کرد: وجود یک هشتم گلخانه‌های کشور و همچنین دامداری‌های نمونه کشوری در شهرستان پیشوا نشان دهنده جایگاه و اهمیت این منطقه در بخش کشاورزی و دامی است که توجه و اهتمام بیشتر مسئولان جهت تقویت این قابلیت‌ها را می‌طلبد.

  وی ادامه داد: متاسفانه شهرستان پیشوا از نظر صنعتی با محدودیت‌هایی مواجه است که برای دستیابی به توسعه متوازن و پیشرفت منطقه باید به سمت تقویت صنعت حرکت کنیم.

  عباسی گفت: لازم است شرکت شهرک های صنعتی سرمایه‌گذاران را به این منطقه هدایت کند تا صنایع تکمیلی بخش کشاورزی تقویت شده و زمینه رونق صنایع بسته بندی و اتصال حلقه های مفقوده صنعت و کشاورزی فراهم شود.

  http://nedayepishva.com/?p=63337&preview=true لینک کوتاه

  انتهای پیام/*

   350 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای