امروز : پنج شنبه ۱۱ آذر ۱۴۰۰

 • تاریخ انتشار خبر : پنج‌شنبه 26 آگوست, 2021 | ساعت انتشار خبر : 08:22 | تعداد بازدید : 2116 نفر | امتیاز خبر :
 • سرمایه‌گذاران بخش خصوصی برای تحول در پیشوا وارد عمل شوند

  فرماندار پیشوا گفت: سرمایه‌گذاران بخش خصوصی برای تحول در پیشوا وارد عمل شوند./ به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، حسین عباسی ظهر امروز در دیدار با شهردار و اعضای شورای شهر پیشوا، اظهار کرد: ...

  فرماندار پیشوا گفت: سرمایه‌گذاران بخش خصوصی برای تحول در پیشوا وارد عمل شوند./

  به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، حسین عباسی ظهر امروز در دیدار با شهردار و اعضای شورای شهر پیشوا، اظهار کرد: پاسخ مطلوب به خواسته‌های شهروندان نیازمند اقدامات ویژه و متحولانه‌ بوده و جسارت و ریسک مدیریتی را می‌طلبد.

  وی اضافه کرد: مردم‌ نیازمندی‌ها، مطالبات، مسائل و مشکلات خود را از طریق رسانه‌ها به گوش مسئولان می‌رسانند که باید ضمن توجه به افکار عمومی در پیشبرد امور، از حواشی و فضاسازی‌ها دور ماند و معطوف به ارائه خدمات شایسته به شهروندان شد.

  فرماندار پیشوا عنوان کرد: خدمات بسیار زیادی در سطح شهر و شهرستان ارائه شده ولی کارهای به زمین مانده‌ای نیز وجود دارد که با وجود پیگیری‌های فراوان، بی‌نتیجه مانده است.

  عباسی بیان کرد: تعلل در کارها و پروژه‌ها موجب هدررفت منابع، وقت و انرژی شده و نارضایتی مردم را به دنبال خواهد داشت.

  وی مطرح کرد: مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر پیشوا در دوران کرونا و در راستای مبارزه با این بیماری، تامین بهداشت و نیازمندی‌های مردم و انجام واکسیناسیون همکاری شایسته‌ای داشته و خدمات قابل تقدیری انجام داده است.

  فرماندار پیشوا متذکر شد: تحول در شهر نیازمند سرمایه‌گذاری بخش خصوصی است و لازم است فضا به گونه‌ای فراهم شود که افزایش رغبت و دلگرمی سرمایه‌گذاران را به دنبال داشته باشد.

  عباسی خاطرنشان کرد: تکمیل بیمارستان، توجه به بازآفرینی شهری، احیا و بازسازی بازار سنتی، تکمیل پروژه چند منظوره استخر ورزشی و احداث پارکینگ‌ عمومی از جمله ضرورت‌های شهر پیشوا است که باید مورد توجه قرار گیرد.

  انتهای پیام/*

  http://nedayepishva.com/?p=72819&preview=true لینک کوتاه

   109 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای