امروز : یکشنبه ۶ مهر ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : یکشنبه 28 ژوئن, 2020 | ساعت انتشار خبر : 16:24 | تعداد بازدید : 674 نفر | امتیاز خبر :
 • سرعت بخشیدن به عملیات اجرای پروژه ها اولویت اصلی مدیریت شهری پیشوا است

  شهردار پیشوا از اولویت مدیریت شهری پیشوا در سرعت بخشیدن به عملیات اجرای پروژه ها خبر داد/ غلامرضا حبیبی شهردار پیشوا در گفت وگو با ندای پیشوا اظهار کرد: در این خصوص اظهار ...

  شهردار پیشوا از اولویت مدیریت شهری پیشوا در سرعت بخشیدن به عملیات اجرای پروژه ها خبر داد/

  غلامرضا حبیبی شهردار پیشوا در گفت وگو با ندای پیشوا اظهار کرد: در این خصوص اظهار داشت: تمامی تلاش مجموعه شهرداری فراهم نمودن بسترهای مناسب برای تامین رفاه و آسایش شهروندان است و در این راستا شاهد اجرای پروژه های مختلفی در سطح شهر هستیم که این امر نشان دهنده تلاش و برنامه‌ریزی منظم مجموعه شهرداری است.

  حبیبی خدمت رسانی، رفاه وآرامش مردم را جز ضروری ترین اهداف شهرداری برشمرد و عنوان کرد: ایجاد بسترهای مناسب توسعه‌ای در سطح شهر از مولفه‌های ایجاد شهری زیبا می باشد.

  شهردار پیشوا ضمن تشکر از همراهی و همکاری اعضای محترم شورای شهر با شهرداری، بیان کرد: مجموعه مدیریت شهری با تمام توان فعالیت های عمرانی و خدماتی را در سطح شهر دنبال می کند.

  حبیبی در پایان با اشاره به لزوم سرعت بخشیدن به عملیات اجرایی پروژه ها، خاطرنشان کرد: اگر چه سرعت بخشیدن به اجرای پروژه ها از خواسته ها و اولویت های کاری ماست اما این بدان معنا نیست که در کیفیت پروژه ها سهل انگاری شود.

  http://nedayepishva.com/?p=63539&preview=true لینک کوتاه

  انتهای پیام/*

   116 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای