امروز : چهارشنبه ۵ تیر ۱۳۹۸

 • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه ۲۴ بهمن, ۱۳۹۷ | ساعت انتشار خبر : ۲۳:۵۹ | تعداد بازدید : 12694 نفر | امتیاز خبر :
 • سردار فدوی در پیشوا پاسخ محکم برای دشمن احمق سردار فدوی: هر کار احمقانه‌ای از سوی دشمن پاسخ محکمی دریافت‌ می‌کند.

  به گزارش ندای پیشوا؛ معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مراسم یادواره ۳۵۰ شهید شهرستان پیشوا که در تالار قرآن آستان مقدس حضرت جعفربن موسی الکاظم (ع) برگزار ...

  به گزارش ندای پیشوا؛ معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مراسم یادواره ۳۵۰ شهید شهرستان پیشوا که در تالار قرآن آستان مقدس حضرت جعفربن موسی الکاظم (ع) برگزار شد گفت: در چهل سال انقلاب اسلامی، با عنایت الهی مردم تا پای جان به سختی از آرمان‌های نظام دفاع کردند که امروز می بینیم با صلابت ایران اسلامی به‌ عنوان قدرت برتر منطقه شناخته می‌شود.

  وی افزود: در تاریخ هیچ کشوری به‌ اندازه ایران دشمن نداشته و دشمنی با انقلاب اسلامی نه‌ تنها تمام نشده بلکه ابعاد وسیع‌تری به خود گرفته است و قدرت نظام اسلامی روز به‌ روز فراگیرتر شده است.

  سردار فدوی گفت: نظام اسلامی امروز در مرحله بازدارندگی نیست بلکه دفاع را به بهترین شکل پشت سر گذاشته و با افتخار می‌گوییم که اگر اقدام نظامی از سوی دشمن صورت گیرد دشمن ضرر بیشتری خواهند دید اما مشاهده می‌شود ماهیت دشمنی جبهه استکبار کم نشده بلکه روز به‌ روز پررنگ‌تر بوده است.

  سردار فدوی همچنین با اشاره به برگزاری یادواره های شهدا افزود: باید افتخار کنیم که نام و یاد شهدا در تمامی کشور طنین‌انداز است و رشادت‌های جوانان غیور ایران اسلامی ماندگار بوده است، مطمئناً زمانی که صحبت از حضور در میدان عمل به میان می‌آمد هم چون گذشته این اطمینان قلبی وجود دارد که عده زیادی هستند که در خط مقدم حاضر می‌شوند.

  معاون هماهنگ‌کننده سپاه گفت: الگویی که انقلاب اسلامی به جهان معرفی کرد هر کشوری به کار گیرد قطعا موفق خواهد شد، امروز باید به‌ نظام اسلامی بالید که در بیرون از مرزها با دشمنان اسلام مقابله می‌کند، چراکه قدرت لایزال الهی توانسته بر تمام رزمندگان اسلام تأثیرگذار باشد و آن‌ها را به قدرت برتر منطقه تبدیل کند.

  وی افزود: دشمنان این انقلاب می دانند، اگر کار احمقانه‌ای را از خود انجام بدهند پاسخ محکمی خواهند گرفت، جمهوری اسلامی ایران در این چهل سال به بیگانگان اجازه نداده است که در امور این کشور دخالت کند.

  سردار فدوی در ادامه با اشاره به برگزاری جشن چهل سالگی انقلاب گفت: چهل سالگی انقلاب را در حالی جشن گرفتیم که نقش شهدا در این انقلاب برجسته بوده که با هیچ کدام از نقش های دیگر جامعه در این انقلاب نمی توان مقایسه کرد، شهدا وعده داده اند که این انقلاب به انقلاب مهدوی می‌رسد.

  معاون هماهنگ کننده سپاه با اشاره به نقش شهرستان پیشوا در شکل گیری انقلاب اسلامی افزود: پیشوا به‌عنوان مبدا قیام ۱۵ خرداد ۴۲ همانند خورشیدی می‌درخشد.

  ۹۳۶ total views, 2 views today


  ابرچسب :
  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای