امروز : چهارشنبه ۵ تیر ۱۳۹۸

 • تاریخ انتشار خبر : پنج شنبه ۲۵ بهمن, ۱۳۹۷ | ساعت انتشار خبر : ۰۰:۰۲ | تعداد بازدید : 361 نفر | امتیاز خبر :
 • سردار فدوی از پاسخ خیلی محکم به عوامل حادثه تروریستی در سیستان و بلوچستان خبر داد و گفت: جواب ما محدود به مرزهای جغرافیایی ایران نمی شود

  معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامي در حاشيه مراسم يادواره شهداي شهر پيشوا در مصاحبه با خبرنگار ما افزود: ما در هر جایی نه فقط داخل مرزها بلکه در جغرافیای انقلاب ...

  معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در حاشیه مراسم یادواره شهدای شهر پیشوا در مصاحبه با خبرنگار ما افزود: ما در هر جایی نه فقط داخل مرزها بلکه در جغرافیای انقلاب اسلامی پاسخ به تروریستها از جمله این اقدام انتحاری امشب زاهدان، به محکمترین وجه ممکن است و حتما دشمنان جوابهای خیلی خیلی محکم از پاسداران انقلاب اسلامی خواهند دید.

  وی گفت: چهل سال است که از پاسداران انقلاب اسلامی شهید میشوند و انقلاب اسلامی ادامه دارد و پاسداری از انقلاب هم ادامه دارد و در این راه هم شهید شدن ادامه دارد چون نمیشود کارهای بزرگ کرد و ایثارگری در آن نباشد.

  سردار فدوی گفت: خوشا به حال پاسدارانی که در راه پاسداری از انقلاب اسلامی شهید شدند و این حقارت دشمن است وقتی در ۲۲ بهمن شکوه همبستگی را دیدند و این چیزی نیست جز کینه ای که چهل سال از  پاسداران انقلاب اسلامی و از همه مردم دارند.

  وی افزود: این کارهای زبونانه، هنر نیست که در اقدامی یک ماشین به ماشین بزند و عملیات انتحاری کند، این از شجاعت و ابتکار عمل و طراحی قوی نسیت بلکه حقیرانه است.

  ۷۲۲ total views, 2 views today


  ابرچسب :
  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای