امروز : شنبه ۴ تیر ۱۴۰۱

 • تاریخ انتشار خبر : دوشنبه 10 مه, 2021 | ساعت انتشار خبر : 09:48 | تعداد بازدید : 1726 نفر | امتیاز خبر :
 • سردار سلامی: آمریکا دیگر نمی‌تواند به اسرائیل کمکی کند

  فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: آمریکا دیگر هیچ کمکی نمی تواند به اسرائیل بکند./ به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، سردار سرلشکر حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اظهار داشت: حباب امنیتی ...

  فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: آمریکا دیگر هیچ کمکی نمی تواند به اسرائیل بکند./

  به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، سردار سرلشکر حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اظهار داشت: حباب امنیتی اسرائیل ترکیده است؛ پوسیدگی در تمام ارکان این رژیم نفوذ کرده است و در افول و احتضار را به سر می‌برند.

  وی افزود: از افول اقتصادی فوق‌العاده بالا، در ناکارآمدی سیاسی و اعتراضات گسترده و انجام ۴ انتخابات بی‌نتیجه و موضوعات امنیتی نشان از فروپاشی این رژیم از درون دارد.

  فرمانده کل سپاه بیان کرد: شکنندگی و آسیب پذیری را در سیستم امنیت ملی اسرائیل می‌بینیم، ولی آمریکا نمی‌تواند کمکی به رژیم صهیونیستی کند آرایش سیاسی منطقه نشان از فرسایش و کهولت قدرت‌های بزرگ در این منطقه دارد.

  وی گفت: در عربستان سامانه‌های پدافندی قادر به هدف قراردادن موشک‌ها و پهپادهای یمنی نیستند و در عراق، سوریه، لبنان و افغانستان نیز جبهه مقاومت با هیچ افتی مواجه نیست آمریکا نمی‌تواند مانع شکست عربستان در مقابل مجاهدان یمنی شود و مجبور است به تدریج منطقه را ترک کند.

  انتهای پیام/*

  http://nedayepishva.com/?p=70704&preview=true لینک کوتاه

   242 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای