امروز : یکشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۸

 • تاریخ انتشار خبر : یکشنبه 27 مه, 2012 | ساعت انتشار خبر : 23:25 | تعداد بازدید : 778 نفر | امتیاز خبر :
 • سردادن شعار “جانم فدای رهبر” در یک کشور خارجی+عکس

  به گزارش ایرنا، تظاهركنندگان كه درمیدان 'تقسیم' استانبول تجمع كرده بودند به سوی كنسولگری جمهوری آذربایجان راهپیمایی كرده و شعارهای 'مرگ بر اسرائیل' ، 'مرگ بر آمریكا' ، 'علی اف دیكتاتور حساب ...

  گروهی از مردم استانبول عصر یکشنبه با برگزاری تظاهرات، دستگیری اسلام گرایان و هواداران حجاب اسلامی در جمهوری آذربایجان را محکوم و شعار جانم فدای رهبر سر دادند.

  به گزارش ایرنا، تظاهرکنندگان که درمیدان ‘تقسیم’ استانبول تجمع کرده بودند به سوی کنسولگری جمهوری آذربایجان راهپیمایی کرده و شعارهای ‘مرگ بر اسرائیل’ ، ‘مرگ بر آمریکا’ ، ‘علی اف دیکتاتور حساب پس خواهد داد’ و ‘جانم فدای رهبر’ سر دادند.

  معترضین به سیاست های اسلام ستیزی باکو در حالیکه تصاویر امام خمینی (ره) ، رهبر معظم انقلاب و مسجد قدس را حمل می کردند ، تکبیر گویان حمایت خود را از مقاومت اسلام گرایان در جمهوری آذربایجان اعلام و با هواداران حجاب اسلامی اعلام همبستگی کردند.

  تظاهرکنندگان همچنین تصویری از ‘الهام علی اف’ رییس جمهوری آذربایجان را که با نشان نازی ها بر پیشانی مخدوش شده بود، با خود حمل می کردند.

  پلیس استانبول به خواست مسوولان کنسولگری جمهوری آذربایجان تدابیر شدید امنیتی اتخاذ کرد و از نزدیک شدن معترضین به ساختمان کنسولگری ممانعت کرد.

  سخنگوی معترضین با اشاره به تشدید فعالیت های اسلام ستیزی در جمهوری آذربایجان ، گفت : اقدام باکو در دستگیری سیاستمداران، روشنفکران و علمای حامی حجاب اسلامی را به شدت محکوم می کنیم.

  ۳۱۴ total views, 2 views today


  ابرچسب : ,
  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای