امروز : یکشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۸

 • تاریخ انتشار خبر : دوشنبه ۲۲ بهمن, ۱۳۹۷ | ساعت انتشار خبر : ۱۴:۲۷ | تعداد بازدید : 13582 نفر | امتیاز خبر :
 • سخنران بعد از راهپیمایی پیشوا؛ انقلاب قرن

  به گزارش ندای پیشوا؛ حجت الاسلام سید ناصرالدین نوری زاده دقایقی قبل در پایان مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه در آستان مقدس حضرت جعفربن موسی الکاظم ع و درمیان مردم انقلابی شهرستان ...

  به گزارش ندای پیشوا؛ حجت الاسلام سید ناصرالدین نوری زاده دقایقی قبل در پایان مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه در آستان مقدس حضرت جعفربن موسی الکاظم ع و درمیان مردم انقلابی شهرستان پیشوا اظهار داشت: انقلاب اسلامی ایران پدیده قرن است وبی انصافی است اگر بگوییم دستاوردی نداشته است که مهمترین دستاورد آن استقلال، آزادی و امنیت است.
  رئیس مرکز رسیدگی به امور مساجد خاطر نشان کرد: برای تشکیل هرحکومت دینی ۲ شرط خیلی مهم و اساسی است یکی امام و دیگری امت که در کنار امام قرار بگیرند و این دو واژه هیچ وقت در طول قرن ها در کنار هم قرار نگرفتند.
  وی گفت: در زمان ائمه اطهار(ع) امام حضور داشت اما مردم و ملت درکنار امام معصوم حضور نداشتند که آن را حمایت کنند.
  نوری زاده تصریح کرد: در سال ۱۳۵۷ این دو واژه مهم و اساسی در کنار هم قرار گرفتند و ثمره آن جمهوری اسلامی ایران شد و ملت از آن زمان تا کنون پشتیبان ولایت فقیه بوده و هستند.
  وی بیان کرد: امروزه همه مردم و مسئولان باید از انقلاب اسلامی و نایب امام زمان(عج) خویش حمایت کنند، هر جایی که این ۲ واژه با هم هماهنگ بودند آن حکومت موفق بوده است و تنها حکومتی که این دو واژه را دارد جمهوری اسلامی ایران است.
  نوری زاده به نقش چهل سالگی انقلاب اشاره کرد و گفت: خوشبختانه امسال چهل سالگی انقلاب را با وجود تهدیدهای فراوان باشکوه تر از گذشته برگزار نمودیم.
  وی خاطر نشان کرد: دشمنان این انقلاب می دانستند اگر انقلاب به چهل سالگی برسد بیچاره می شوند و بنابراین از تمام گزینه های روی میز خود برای نابودی انقلاب استفاده کردند و خوشبختانه شکست های سنگینی را متحمل شدند.
  رئیس امور رسیدگی به مساجد استان تهران در پایان گفت: پیروزی انقلاب را در حالی جشن میگیریم که دشمن در تلاش است تا اعتماد مردم به انقلاب را از بین ببرد، مسئولان باید با اخلاص، صداقت و همراهی با مردم در این شرایط سخت برای ماندگاری انقلاب اسلامی تلاش کنند.

  ۱,۱۲۰ total views, 2 views today


  ابرچسب :
  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای