امروز : پنج شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : یکشنبه 1 دسامبر, 2019 | ساعت انتشار خبر : 13:16 | تعداد بازدید : 3356 نفر | امتیاز خبر :
 • ستاد بزرگداشت قیام ۱۵ خرداد پیشوا از هم اکنون فعال شود/ضرورت واکاوی عملکرد شورای فرهنگ عمومی

  فرماندار شهرستان پیشوا با تأکید بر ضرورت واکاوی عملکرد شورای فرهنگ عمومی، گفت: به منظور برگزاری باشکوه مراسم ۱۵ خرداد، باید ستاد بزرگداشت این قیام از هم اکنون فعال شود. ...

  فرماندار شهرستان پیشوا با تأکید بر ضرورت واکاوی عملکرد شورای فرهنگ عمومی، گفت: به منظور برگزاری باشکوه مراسم ۱۵ خرداد، باید ستاد بزرگداشت این قیام از هم اکنون فعال شود.
  به گزارش ندای پیشوا: حسین عباسی در جلسه شورای فرهنگ عمومی ضمن گرامیداشت هفته بسیج اظهار داشت: در سالروز تشکیل شورای فرهنگ عمومی ضروری است عملکرد این شورا در شهرستان مورد ارزیابی و واکاوی قرار گیرد تا برنامه ریزی و اقدامات بهتر و موثرتری داشته باشیم.

  وی افزود: یکی از اثرات ماندگار ۱۵ خرداد در جریان آشوب های اخیر خود را نشان داد و امنیت و آرامش حاکم بر شهرستان مرهون همراهی مردم مومن و انقلابی پیشوا و تلاش نیروهای نظامی، امنیتی، انتظامی، اجرایی، اداری و خدماتی بوده است.

  فرماندار شهرستان پیشوا تصریح کرد: باید طرح و برنامه های ماندگارتری در حوزه فرهنگی شهرستان انجام شود که در این بین احداث اولین فرهنگسرای بزرگ پیشوا یکی از مطالبات مهم مردم است و پیگیر اختصاص اعتبارات لازم برای تکمیل آن هستیم.

  وی افزود: هویت ما وابسته به ۱۵ خرداد است و در راستای حفظ و حراست از دستاوردهای این قیام و زنده نگهداشتن آن، پرداختن هنری به این موضوع خصوصا ارائه طرح های اجرایی در قالب مستند و آثار سینمایی ضروری است.

  عباسی با تأکید بر ضرورت ایجاد دبیرخانه دائمی ۱۵ خرداد در پیشوا، گفت: باید کمیته های تخصصی ستاد بزرگداشت قیام ۱۵ خرداد ایجاد و از هم اکنون طرح ها و برنامه ها مورد بررسی و کارشناسی قرار گیرند.

  وی خاطرنشان کرد: برای برگزاری هرچه بهتر و باشکوه تر سالگرد قیام ۱۵ خرداد در شهرستان پیشوا به عنوان مبدا قیام باید وظایف و تکالیف ادارات و نهادهای مختلف مشخص و تقسیم کار لازم صورت گیرد تا مجموعه شهرستان براساس یک برنامه مدون و دقیق حرکت کرده و خروجی درخور و شایسته این رویداد بزرگ تاریخی، فرهنگی، سیاسی و عقیدتی را داشته باشد.

  ۳۸۴ total views, 2 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای