امروز : چهارشنبه ۴ مهر ۱۳۹۷

 • تاریخ انتشار خبر : شنبه ۸ اردیبهشت, ۱۳۹۷ | ساعت انتشار خبر : ۱۱:۱۸ | تعداد بازدید : 20084 نفر | امتیاز خبر :
 • سایت بزرگ فرهنگی و مذهبی و گردشگری در پیشوا راه اندازی می شود

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا؛دکتر حکمت امیری در نشست خبری به مناسبت روز شورا ها که با حضور اعضا شورای اسلامی و شهردار برگزار گردید ضمن تبریک روز شوراها اظهار داشت:بودجه ...

  سایت بزرگ فرهنگی و مذهبی و گردشگری در پیشوا راه اندازی می شود

  شهردار پیشوا گفت: با همکاری اداره کل میراث فرهنگی و گردشگری استان تهران مجموعه صحن مطهر حضرت جعفربن موسی الکاظم و شهدای گمنام و همچنین بازارسنتی پیشوا به یک سایت بزرگ فرهنگی ،مذهبی و گردشگری تبدیل می شود.

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا؛دکتر حکمت امیری در نشست خبری به مناسبت روز شورا ها که با حضور اعضا شورای اسلامی و شهردار برگزار گردید ضمن تبریک روز شوراها اظهار داشت:بودجه سال ۹۷ شهرداری با همفکری اعضا شورا ۲۷ میلیارد تومان تصویب شد که بخش اعظم آن به به بحث زیر بنایی و عمرانی اختصاص پیدا می کند.
  وی افزود:بحث های مطالعاتی در خصوص زیباسازی سیمای شهری انجام گرفته است و تمام امور مربوط به زیر ساخت ها و زیبا سازی با تشکیل جلسات و طبق نظر متخصصین مربوطه خواهد بود.
  امیری در ادامه بیان داشت :با همکاری اداره کل میراث فرهنگی صحن مطهر حضرت جعفربن موسی الکاظم و شهدای گمنام و همچنین بازار پیشوا به یک سایت بزرگ فرهنگی گردشگری تبدیل می شود.

  شهردار پیشوا گفت:ما باید بر فضاهای شهری مدیریت داشته باشیم و زمین هایی در سطح شهر در اختیار ادارات مختلف است که متاسفانه هیچ گونه توجهی به آنها نمی شود،چنانچه تکلیف این زمین ها مشخص نشود مجبور به باز پس گیری آنها هستیم.
  امیری با اشاره به برنامه های شورای شهر اظهار داشت:دسترسی ها و تکمیل پروژه های نیمه تمام شهید مهتدی بلوار قمی جزو برنامه های اساسی پیش بینی شده شهرداری و شورای شهر در بودجه سال ۹۷ است.
  وی افزود:هدف شهرداری پیشوا افزایش شادابی وسرزندگی در بین شهروندان است تا منجر به تعلق خاطر شهروندان به محیط شود و باعث بازگشت مهاجران به شهر شود.
  شهردار پیشوا در خصوص از بین رفتن درخت های پارک جنگلی گفت:متاسفانه تعدادی از درختان پارک جنگلی دچار یک بیماری شده اند که این بیماری قابل سرایت به درختان دیگر است ، لذا با نظر متخصصان و کارشناسان مربوطه این درختان قطع خواهند شد و درختان دیگری جایگزین خواهد شد.
  امیری یکی از برنامه های شهرداری پیشوا در سال ۹۷ احداث ساختمان شهرداری دانست و گفت: در خصوص ساختمان شهرداری بودجه ای در حدود ۲/۵ میلیارد تومان پیش بینی شده است وطراحی آن به مناقصه گذاشته خواهد شد و تا پایان سال تکمیل خواهد شد.
  ما باید دنبال راهکاری برای ایجاد درآمد پایدار در شهر باشیم و برای ورودی و میادین شهر و خروجی و و در طرح تفضیلی دیده شده و اجرایی نشده است.

  انتهای پیام/*

  No views yet


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای