امروز : شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۷

 • تاریخ انتشار خبر : سه شنبه ۲۱ فروردین, ۱۳۹۷ | ساعت انتشار خبر : ۲۲:۳۹ | تعداد بازدید : 11983 نفر | امتیاز خبر :
 • سال ۹۷ کلنگ زنی بوستان بانوان،فرهنگسرا و استادیوم ۵ هزار نفری در پیشوا

  به گزارش گروه اجتماعی پایگاه خبری ندای پیشوا؛امیری شهردار به همراه اعضای شورای اسلامی شهر پیشوا با حضور در دفتر امام جمعه با حجت الاسلام باقری امام جمعه این شهر دیدار و ...

  سال ۹۷ کلنگ زنی بوستان بانوان،فرهنگسرا و استادیوم ۵ هزار نفری در پیشوا

  شهردار پیشوا از کلنگ زنی چند پروژه عمرانی شامل بوستان بانوان ، فرهنگسرا و استادیوم ۵۰ هزار نفری در سال ۹۷ خبر داد.

  به گزارش گروه اجتماعی پایگاه خبری ندای پیشوا؛امیری شهردار به همراه اعضای شورای اسلامی شهر پیشوا با حضور در دفتر امام جمعه با حجت الاسلام باقری امام جمعه این شهر دیدار و گفتگو کردند.

  در این دیدار که با حضور سید مرتضی طباطبایی رئیس، جنیدی نایب رییس شورا و قمی عضو وسخنگوی شورای اسلامی شهر برگزار گردید، حکمت امیری ضمن تبریک آغاز سال جدید به صورت اجمالی، گزارشی از فعالیتهای نوروزی شهرداری ارائه کرد.

  وی ضمن تأکید بر عزم جدی خود و مجموعه شهرداری بر خدمت رسانی صادقانه و شبانه روزی به شهر و شهروندان ، تلاش برای تحقق اهداف سازمانی و نیز جلب رضایتمندی حداکثری شهروندان را منشور خدمتی خود اعلام نمود.

  در ادامه این دیدار درباره پیشرفت پروژه های عمرانی در نقاط مختلف شهر و فضاسازی محیطی و شهری بحث و تبادل نظر صورت پذیرفت که اعضای شورای اسلامی شهر حاضر در این دیدار رضایتمندی خود را نسبت به اقدامات صورت گرفته بیان داشتند.

  شهردار پیشوا در ادامه اظهار داشت: رویکرد مدیریت شهری نسبت به تمام نقاط شهر، رویکرد عدالت محوری است و در تلاشیم که تمام امکانات فرهنگی، رفاهی و عمرانی در تمام محلات و سطح شهر به طور متناسب و با توجه به موقعیت مکانی و جمعیتی و با الویت مناطق محروم و کم برخوردار تقسیم شود.

  شهردار پیشوا از کلنگزنی چند پروژه عمرانی شامل بوستان بانوان ، فرهنگسرا و استادیوم ۵ هزار نفری در سال ۹۷ خبر داد.

  در ادامه این دیدار، طباطبایی رئیس شورای اسلامی شهرپیشوا ، همدلی و همزبانی اعضای شورا و همکاری با شهردار در شناسایی و تجزیه و تحلیل مسائل عمرانی و زیرساختی شهری به همراه برنامه ریزی برای توسعه روز افزون شهرو شهرستان را از مهمترین راهبردهای این دوره شورای اسلامی برشمرد.

  در این دیدار نوروزی، حجت الاسلام باقری امام جمعه پیشوا ضمن تبریک آغاز سال جدید به اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار، برای تمام مسئولین دلسوز و خدوم آرزوی موفقیت کرد.

  باقری در این جلسه با تشکر از اقدامات شهرداری و شورای اسلامی شهر در ارائه خدمات به مسافرین نوروزی به تعامل بین شورا و شهرداری اشاره کرد و گفت: این همدلی بین شهردار و اعضای شورای شهر در آینده باعث پویایی بیشتر شهر خواهد شد.

  گفتنی است در این دیدار درخصوص مشکلات شهر درحوزه های مختلف از جمله آب شرب وکشاورزی نیز بحث و تبادل نظر صورت گرفت.

  انتهای پیام/*

  No views yet


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای