امروز : پنج شنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۷

 • تاریخ انتشار خبر : دوشنبه ۵ شهریور, ۱۳۹۷ | ساعت انتشار خبر : ۱۹:۴۹ | تعداد بازدید : 11272 نفر | امتیاز خبر :
 • سازمان تامین اجتماعی ماهیانه ۵۵۰۰ میلیارد تومان مستمری و ۱۲۰۰ میلیارد تومان هزینه درمان پرداخت می کند

  سازمان تامین اجتماعی ماهیانه ۵۵۰۰ میلیارد تومان مستمری و ۱۲۰۰ میلیارد تومان هزینه درمان پرداخت می کند معاون درمان سازمان تامین اجتماعی گفت:ماهیانه ۵۵۰۰ میلیارد تومان مستمری توسط سازمان تامین اجتماعی پرداخت می ...

  سازمان تامین اجتماعی ماهیانه ۵۵۰۰ میلیارد تومان مستمری و ۱۲۰۰ میلیارد تومان هزینه درمان پرداخت می کند

  معاون درمان سازمان تامین اجتماعی گفت:ماهیانه ۵۵۰۰ میلیارد تومان مستمری توسط سازمان تامین اجتماعی پرداخت می شود،همچنین ۱۲۰۰میلیارد تومان هزینه درمان پرداخت می شود.

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا؛ مهدی درخشان در مراسم افتتاح دی کلینیک تامین اجتماعی شهرستان پیشوا ضمن تبریک هفته دولت اظهار داشت:در سازمان تامین اجتماعی۴۲ میلیون نفر بیمه شدگان تامین اجتماعی هستند که در حقیقت بیش از نیمی از جمعیت کشور را تشکیل می دهند.

  وی افزود: ۶میلیون نفر از  جمعیت تامین اجتماعی مستمری بگیران هستند که تامین کل معیشت آنها بر عهده سازمان تامین اجتماعی است.

  معاون درمان سازمان تامین اجتماعی بیان داشت:سالها چرخه اقتصادی کشور در دست افرادی بوده که حق بزرگی بر گردن کشور دارند و سازمان تامین اجتماعی متکفل آنها هستند ، در این شرایط سخت اقتصادی شرمنده مستمری بگیران هستیم.

  وی افزود:ماهیانه ۵۵۰۰ میلیارد تومان مستمری توسط سازمان تامین اجتماعی پرداخت می شود،همچنین ماهیانه ۱۲۰۰میلیارد تومان هزینه درمان پرداخت می شود.

  درخشان با اشاره به خدمات دولت در حوزه درمان گفت: در ۵سال گذشته ۸ بیمارستان و ۳۸ مرکز درمانی افتتاح شده است ،همچنین ۴۱ مرکز در حال ساخت و طراحی است.

  وی با اشاره به مشکلات بخش درمان بیان داشت:در سالهای گذشته به دلیل برنامه ریزی های غلط حوزه درمان، عده ای بر این باورند که ۳۰ درصد مراجعات مردم از کل کشور به تهران است.
  درخشان افزود :این در حالی که در ۵ سال گذشته سعی کردیم با تغییر نگاه عموم مردم، حجم مراجعه به تهران کم شود و با ساخت بیش از ۹۰ درصد مراکز درمان در مناطق محروم و مرزی کشور به این مهم دست پیدا کردیم.

  معاون درمان سازمان تامین اجتماعی گفت: راه اندازی نظام ارجاع در سراسر کشور با هدف هدایت بیماران به مسیر صحیح و بهرمندی از امکانات در مراکز استان ها از اقدامات سازمان تامین اجتماعی است.

  وی افزود:حذف دفترچه بیمه درمان و استقرار نسخه الکترونیک با هدف الکترونیکی نمودن تمام اقدامات در حوزه درمان در حال انجام است که تا کنون ۹۰ میلیون نسخه الکترونیک تهیه شده است.
  درخشان گفت:دستورالعمل های بالینی که زیر بنای تحول نظام سلامت است در راس برنامه های تامین احتماعی است.
  معاون درمان سازمان تامین اجتماعی در پایان یاد آور شد:با عنایت دولت محترم در برنامه ششم توسعه پرداخت ۵۰ هزار میلیارد بدهی تامین اجتماعی مصوب گردید که امیدواریم با پرداخت این بدهی خدمات را را از لحاظ کیفی و کمی گسترش دهیم./انتهای پیا

  No views yet


  ابرچسب :
  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای