امروز : دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸

 • تاریخ انتشار خبر : پنج شنبه ۱۹ مهر, ۱۳۹۷ | ساعت انتشار خبر : ۱۱:۴۰ | تعداد بازدید : 104399 نفر | امتیاز خبر :
 • ساخت بیش از ۳۷ درصد مدارس کل کشور توسط خیرین مدرسه ساز

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا؛ دکتر حافظی در حاشیه مراسم افتتاح مدارس خیر ساز شهرستان پیشوا اظهار داشت:۲۱سال است حرکت بزرگ فرهنگی ساخت مدارس توسط خیرین مدرسه ساز آغاز گردیده است. وی ...

  ساخت بیش از ۳۷ درصد مدارس کل کشور توسط خیرین مدرسه ساز

  رئیس جامعه خیرین مدرسه ساز از ساخت بیش از ۳۷ درصد مدارس کل کشور توسط خیرین مدرسه ساز خبر داد.

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا؛ دکتر حافظی در حاشیه مراسم افتتاح مدارس خیر ساز شهرستان پیشوا اظهار داشت:۲۱سال است حرکت بزرگ فرهنگی ساخت مدارس توسط خیرین مدرسه ساز آغاز گردیده است.

  وی افزود:در بدو امر خیرین مدرسه ساز تعداد انگشت شماری بودند و در جوار ملکوتی حضرت ثامن الحجج، هسته مرکزی جامعه خیرین مدرسه ساز را پایه گذاری کردیم.

  رئیس جامعه خیرین مدرسه ساز اظهار کرد: در حال حاضر تعداد خیرین مدرسه ساز در سطح کشور بیش از ۶۵۰ هزار نفر و در سطح جهان بیش هزار نفر هستند که از این حرکت مقدس حمایت می کنند.

  وی در ادامه اضافه کرد: ۳۷ درصد از کل مدارس کشور با همت نیک اندیشان و خیرین احداث شده است، هر کس در امر مدرسه سازی تلاش کند برکاتش هم در جان و هم مال اثر مثبت بر جای خواهد گذاشت.

  حافظی بیان داشت :وقتی گزارش عملکرد جامعه خیرین مدرسه ساز را به اطلاع مقام معظم رهبری رساندم ایشان فرمودند بعد از انقلاب حرکتی توسط جامعه خیرین مدرسه ساز آغاز گردیده و این مهم در کشور پدیده مبارکی است.

  وی افزود : ۸۷ سال از عمرم می گذرد و در سراسر کشور و جهان حضور فیزیکی فعال دارم؛ به وسیله خیرین مدرسه ساز در برون مرزها مدارسی ساخته شد تا دانش آموزان زبان ملی و مادری خود را فراموش نکنند.

  رئیس جامعه خیرین مدرسه ساز در پایان با اشاره به اینکه حرکت خیرین مدرسه ساز سازنده است، عنوان کرد: بستر توسعه پایدار اموزش و پرورش است و هر کشوری آموزش و پرورش موفقی داشته باشد در تمام زمینه های سیاسی، اجتماعی، اقتصادی و رفاهی با موفقیت روبرو خواهد بود و هرکس در این عرصه سرمایه گذاری کند یقینا برکاتش برای بشریت خواهد بود.

  ۱۰۸ total views, 2 views today


  ابرچسب :
  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای