امروز : پنج شنبه ۶ آذر ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : دوشنبه 8 سپتامبر, 2014 | ساعت انتشار خبر : 12:12 | تعداد بازدید : 320 نفر | امتیاز خبر :
 • زوج‌های جوان «کارت جهیزیه» می‌گیرند

  مدیرکل دفتر ازدواج و تعالی خانواده وزارت ورزش و جوانان گفت: بر اساس پیش‌بینی‌های انجام‌شده، طرحی را برای حمایت از زوج‌های جوان داریم که در این طرح کارت‌های جهیزیه با اعتبار ۵ ...

  مدیرکل دفتر ازدواج و تعالی خانواده وزارت ورزش و جوانان گفت: بر اساس پیش‌بینی‌های انجام‌شده، طرحی را برای حمایت از زوج‌های جوان داریم که در این طرح کارت‌های جهیزیه با اعتبار ۵ و ۱۰ میلیون تومانی به زوج‌های جوان ارائه می‌شود.

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا، بهمن بهمنی گفت: طبق برنامه‌ای که وزارت ورزش و جوانان برای حمایت از زوج‌های جوان در نظر گرفته است طرح‌های حمایتی خاصی را در جهت حمایت از زوج‌های جوان برنامه ریزی کرده ست که از آن جمله می‌توان به طرح ارائه کارت‌های اعتباری جهیزیه اشاره کرد.

  وی ادامه داد: هم اکنون مشغول پیگیری و رایزنی‌های لازم برای انجام این طرح هستیم و در مرحله اول اعتباری که در نظر گرفته شده ۵ تا ۱۰ میلیون تومان است که پس از نهایی شدن زوج‌های جوان با در دست داشتن سند ازدواج خود می‌توانند از این تسهیلات استفاده کنند.

  مدیرکل دفتر ازدواج و تعالی خانواده وزارت ورزش و جوانان بر اساس این طرح شرکت‌های تولید کننده از طریق تعامل با بانک‌ها این تسهیلات را ارائه خواهند داد اما زوج‌های جوان برای دریافت این تسهیلات هیچ ارتباطی با بانک‌ها نخواهند داشت و از طریق ارتباط با دفاتر نمایندگی فروش محصولات معرفی شده می‌توانند از این طرح بهره مند شوند.

  بهمنی تصریح کرد: کارت‌های اعتباری جهیزیه ارتباطی با وام ازدواج ندارد و زوج‌های جوان می‌توانند از هر دوی این تسهیلات پس از اعلام عمومی استفاده کنند.

  منبع:خبرگزاری فارس

   228 total views,  2 views today


  ابرچسب : ,
  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای