امروز : جمعه ۲۷ مهر ۱۳۹۷

 • تاریخ انتشار خبر : شنبه ۱۴ بهمن, ۱۳۹۶ | ساعت انتشار خبر : ۱۶:۰۸ | تعداد بازدید : 5750 نفر | امتیاز خبر :
 • زنگ انقلاب در دهه فجر فاطمی در پیشوا نواخته شد

  به گزارش پايگاه خبري نداي پيشوا،امام جمعه شهرستان پيشوا در مراسم نواخته شدن زنگ انقلاب در مدارس شهرستان پيشوا ضمن تبريک ايام خجسته دهه فجر و چهلمين سالگرد پيروزي انقلاب اظهار داشت: ...

  زنگ انقلاب در دهه فجر فاطمی در پیشوا نواخته شد

  همزمان با نواخته شدن زنگ انقلاب در سراسر کشور ،زنگ انقلاب در دهه فجر فاطمی در پیشوا نواخته شد.

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا،امام جمعه شهرستان پیشوا در مراسم نواخته شدن زنگ انقلاب در مدارس شهرستان پیشوا ضمن تبریک ایام خجسته دهه فجر و چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اظهار داشت: شهدای ما قدم در راه حق گذاشتند و جان دادند تا ما درکمال امنیت و آرامش پیروزی انقلاب را هر ساله جشن بگیریم.

  وی افزود:نسل جدید ما همه دلباخته انقلاب و کشور هستند و همان هایی که در بحبوحه انقلاب نبودند و دوران جنگ و۸ سال دفاع مقدس را ندیدند اما باید مطالعه و شناخت خود را بیشتر کنند و بدانند که قبل ازانقلاب کجا بودیم و حالا به کجا رسیده ایم.

  باقری با بیان اینکه در بحث دموکراسی به بالاترین سطح رسیده ایم گفت: در دوره انقلاب اسلامی بیشترین انتخابات را برگزار کرده ایم و زمانی که در چند دوره انتخابات، سیاسیون فشار به مقام معظم رهبری آوردند تا انتخابات را باطل اعلام نمایند ایشان میفرمایند نسبت به رای مردم باید امانت دار باشیم و ذره ای عقب نشینی نخواهم کرد.

  وی افزود :در هیچ دوره ای زنان ما اینگونه نمی توانستند در انتخابات شرکت کنند اما در جامعه امروز نسبت به قبل از انقلاب زنان دانشمند و فرهیخته بسیار داریم که از برکات انقلاب اسلامی است.

  امام جمعه شهرستان پیشوا با اشاره به اینکه ایران به لحاظ اقتدار در منطقه و جهان مثال زدنی است بیان نمود: اقتدار ما نسبت به ۴۰ سال قبل در سطح بین المللی در بالاترین سطح است به طوری که برای اتخاذ تصمیم و پیاده نمودن نقشه های شوم خود منتظر عکس العمل مردم ایران در راهپیمایی های ۱۳ آبان و ۲۲ بهمن هستند.

  باقری افزود : امریکای ابرقدرت منفور در دنیا ۴۰ سال مدام و پشت سرهم هر سال اعلام میکنند ایران را ویران میکینیم وهیچگاه نتوانستند غلطی بکنند و این اقتدار مرهون تلاش نیروهای نظامی و انتظامی است.

  باقری در پایان گفت:مهمتر از انقلاب، انقلابی ماندن و حفظ کردن آن با تمام هجمه ها و شیطنت های دشمن است و مشکلات جامعه ما تنها با حمایت ،وحدت،انسجام وهم صدا شدن مردم حل میشود.

  No views yet


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای