امروز : شنبه ۷ خرداد ۱۴۰۱

 • تاریخ انتشار خبر : شنبه 25 جولای, 2020 | ساعت انتشار خبر : 16:46 | تعداد بازدید : 2167 نفر | امتیاز خبر :
 • زندان ایستگاه آخر باند سارقان به عنف در ورامین

  فرمانده انتظامی شرق استان تهران از دستگیری اعضای 4 نفره باند سرقت که با استفاده از سلاح سرد در شهرستان ورامین اقدام به زورگیری می کردند در عملیات ویژه پلیس آگاهی استان ...

  فرمانده انتظامی شرق استان تهران از دستگیری اعضای ۴ نفره باند سرقت که با استفاده از سلاح سرد در شهرستان ورامین اقدام به زورگیری می کردند در عملیات ویژه پلیس آگاهی استان خبر داد/

  به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، سردار کیومرث عزیزی فرمانده انتظامی شرق استان تهران در جمع خبرنگاران اظهار کرد: با وقوع چند فقره سرقت موبایل قاپی به عنف از نوع زورگیری در شهرستان ورامین کارآگاهان پلیس آگاهی استان بررسی موضوع را به صورت ویژه آغاز کردند.

  سردار عزیزی با بیان این که شاکیان پرونده در اظهارات خود زورگیری توسط ۴ مرد با استفاده از ۲ دستگاه موتورسیکلت و سلاح سرد را مطرح کردند تصریح کرد: کارآگاهان با اطلاعاتی که به دست آوردند  محل اختفای ۴ زورگیر را شناسایی و با هماهنگی قضایی با یک عملیات غافلگیرانه ۴ متهم را که از مجرمان سابقه دار و بومی بودند دستگیر کردند.

  وی گفت: متهمان در اظهارات خود به ۹ فقره زورگیری در سطح شهرستان های ورامین و قرچک و تهران اعتراف کردند و در بازرسی از آنان سلاح سرد و یک دستگاه موتورسیکلت سرقتی کشف شد.

  http://nedayepishva.com/?p=64476&preview=true لینک کوتاه

   371 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای