امروز : سه شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : شنبه 3 سپتامبر, 2016 | ساعت انتشار خبر : 04:44 | تعداد بازدید : 5325 نفر | امتیاز خبر :
 • زمینه جذب سرمایه گذاران در جنوب شرق استان تهران فراهم شود

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا، سید حسین نقوی حسینی با اشاره به این نکته که امروز جذب سرمایه گذاران و فعالان تولیدی و اقتصادی به رشد و توسعه هر منطقه ای کمک ...

  نماینده مردم ورامین، پیشوا و قرچک در مجلس شورای اسلامی گفت: باید با توجه به ظرفیت ها و استعدادهای موجود، زمینه جذب سرمایه گذاران در جنوب شرق استان تهران فراهم شود.

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا، سید حسین نقوی حسینی با اشاره به این نکته که امروز جذب سرمایه گذاران و فعالان تولیدی و اقتصادی به رشد و توسعه هر منطقه ای کمک می کند، اظهار داشت: باید بستر و زمینه فعالیت برای بخش خصوصی و فعالان اقتصادی فراهم شود.

  نماینده مردم ورامین، پیشوا و قرچک در مجلس شورای اسلامی افزود: جنوب شرق استان تهران نیز با توجه به ویژگی های جغرافیایی، جمعیتی، سیاسی، اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی، ظرفیت ها و پتانسیل های بسیار بالایی برای رشد و توسعه دارد.

  وی ادامه داد: امروز ظرفیت های بسیار بالایی در حوزه های اقتصادی جنوب شرق استان تهران وجود دارد که برای تحقق آن باید از توانمندی و استعدادهای بخش خصوصی و فعالان اقتصادی استفاده کرد.

  سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: باید با توجه به ظرفیت ها و استعدادهای موجود، زمینه جذب و مشارکت سرمایه گذاران در جنوب شرق استان تهران فراهم شود.

  نقوی حسینی یادآور شد: باید روند فعالیت سرمایه گذاران در جنوب شرق استان تهران تسهیل شده و امکانات و بسترهای لازم برای حضور آنان فراهم شود.

  وی ادامه داد: بدون تردید هر چه میزان حضور سرمایه گذاران و فعالان تولیدی و اقتصادی در جنوب شرق استان تهران افزایش پیدا کند، این موضوع به رشد منطقه و ایجاد اشتغال برای جوانان و افراد جویای کار کمک خواهد کرد.

  نماینده مردم ورامین، پیشوا و قرچک در مجلس شورای اسلامی گفت: همدلی و اتحاد مسئولان در پذیرش فعالان اقتصادی در منطقه به رشد جنوب شرق استان تهران کمک خواهد کرد.

  منبع: خبرگزاری مهر

  ۲۵۶ total views, 2 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای