امروز : سه شنبه ۴ مرداد ۱۴۰۱

 • تاریخ انتشار خبر : جمعه 9 جولای, 2021 | ساعت انتشار خبر : 20:44 | تعداد بازدید : 2611 نفر | امتیاز خبر :
 • زالی: بیمارستان پیشوا جزو مطالبات به حق مردم است

  رییس ستاد مقابله با کرونا استان تهران ضمن انتقاد از توقف عملیات احداث بیمارستان در پیشوا گفت: بیمارستان پیشوا خلاء جدی درمانی این شهرستان است./ به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، علیرضا زالی  رئیس ...

  رییس ستاد مقابله با کرونا استان تهران ضمن انتقاد از توقف عملیات احداث بیمارستان در پیشوا گفت: بیمارستان پیشوا خلاء جدی درمانی این شهرستان است./

  به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، علیرضا زالی  رئیس ستاد مقابله با کرونا استان تهران عصر پنجشنبه ۱۷ تیر ماه در حاشیه افتتاح مرکز تخصصی و فوق تخصصی بیمارستان شهید مفتح ورامین با اشاره به اینکه پیشوا فاقد بیمارستان است، در جمع خبرنگاران گفت: بیمارستان پیشوا جزو مطالبات به حق مردم این شهرستان است، که توسط فرماندار و نماینده پیشوا پیگیری می‌شود.

  وی ادامه داد: زمینی برای احداث بیمارستان در پیشوا در اختیار دانشگاه آزاد قرار داده شده است، اما دانشگاه شهید بهشتی بارها اعلام کرده حاضر است زمین را تملک کرده و بیمارستان در آن احداث کند و در بازدید رئیس مجلس شورای اسلامی پیگیری‌های احداث بیمارستان تسریع شده است و آخرین خبر در این خصوص نیز حضور فرماندار پیشوا در استانداری تهران ارائه توضیحات لازم در این خصوص بوده است که امور در حال پیگیری است.

  رئیس ستاد مقابله با کرونا استان تهران گفت: به محض اینکه دانشگاه آزاد زمین بیمارستان را در اختیار دانشگاه شهید بهشتی قرار دهد، ما کارهای ساختمانی را ادامه می‌دهیم، مردم این زمین را از گذشته برای احداث بیمارستان و با سخاوتمندی در اختیار دانشگاه آزاد گذاشته‌اند.

  وی گفت: بیمارستان پیشوا خلاء جدی درمانی است، اما عملاً این پروژه در سال‌های متمادی متوقف شده است و می‌بایست در این زمین بیمارستان احداث شود.

  انتهای پیام/*

  http://nedayepishva.com/?p=72133&preview=true لینک کوتاه

   249 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای