امروز : پنج شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۸

 • تاریخ انتشار خبر : یکشنبه ۹ آبان, ۱۳۹۵ | ساعت انتشار خبر : ۱۶:۵۴ | تعداد بازدید : 383 نفر | امتیاز خبر :
 • زائران اربعین برای دریافت گذرنامه زودتر اقدام کنند/ امنیت کامل در تمامی مرزها

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا، سرهنگ یارندی گفت: با توجه به تقویت صدور گذرنامه توسط پلیس خواهش ما از زائرانی که قصد تشرف به کربلا را دارند این است که با توجه ...

  رئیس کمیته انتظامی ستاد اربعین گفت: خواهش ما از زائرانی که قصد تشرف به کربلا را دارند این است که با توجه به زمان باقیمانده تا اربعین، زودتر برای دریافت گذرنامه اقدام کنند تا در مرزها دچار مشکل نشوند.

  زائران اربعین برای دریافت گذرنامه زودتر اقدام کنند/ امنیت کامل در تمامی مرزها

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا، سرهنگ یارندی گفت: با توجه به تقویت صدور گذرنامه توسط پلیس خواهش ما از زائرانی که قصد تشرف به کربلا را دارند این است که با توجه به زمان باقیمانده تا اربعین، زودتر برای دریافت گذرنامه اقدام کنند تا در مرزها دچار مشکل نشوند.

  رئیس کمیته انتظامی ستاد اربعین در گفت‌وگو با خبرگزاری صدا و سیما افزود: پلیس برای انجام ماموریت‌های خود در اربعین حسینی در زمینه‌های اجتماعی، اطلاع رسانی، ترافیکی، انتظامی و تامین امنیت در مرزها در آمادگی کامل قرار دارد.

  وی گفت: هماهنگی‌های لازم با دیگر نیروهای مسلح و ارتباطات بین بخشی با دیگر دستگاه‌های مامور در ستاد اربعین، در جهت تامین امنیت برای زائران در مرزها انجام شده و تمامی مرزهای کشورمان در امنیت کامل است.

  منبع: خبرگزاری فارس

  ۴۷ total views, 1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای