امروز : پنج شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : یکشنبه 28 جولای, 2019 | ساعت انتشار خبر : 14:17 | تعداد بازدید : 3799 نفر | امتیاز خبر :
 • رکورد زنی سید مهدی محور در کویر لوت

    سید مهدی محور قهرمان استقامت طناب زنی جهان اینبار کویر لوت را درنوردید. وی افزود در ادامه رکورد زنی هایم اینبار سراغ گرمترین نقطه یعنی گندم بریان شهداد کرمان در گرمای 70 درجه ...

   

  سید مهدی محور قهرمان استقامت طناب زنی جهان اینبار کویر لوت را درنوردید.

  وی افزود در ادامه رکورد زنی هایم اینبار سراغ گرمترین نقطه یعنی گندم بریان شهداد کرمان در گرمای ۷۰ درجه بالای صفر ۱۵۰۰ بار طناب زدم که در این رکورد زنی میراث فرهنگی ، صدا و سیما، اداره ورزش، بخشداری شهداد استان کرمان و فرمانداران شهرستان پیشوا و کرمان مرا همراهی کردند.

  وی گفت: تا کنون رکورد کویر نوردی در سرخه سمنان ۱۰ ساعت بدون وقفه، صعود به قله دماوند با طناب زدن، دویدن از پیشوا تا سایت نطنز ۳۵۰ کیلومتر، و طناب زدن از شهر پیشوا تا آرامگاه جهان پهلوان تختی بطول ۴۰ کیلومتر را در کارنامه خود دارم.

  محور افزود: فعالیتهای من در زمینه ورزش گسترده تر از اینهاست.مانند دویدن دور قله دماوند،دویدن دور دریاچه ارومیه،دویدن از شهرستان پیشوا (حرم مطهر جعفر ابن موسی الکاظم)تا حرم مطهرامام خمینی بطول  ۵۵ کیلومترو دویدن از پیشوا تا نهاد ریاست جمهوری بطول ۷۰ کیلومتر میباشد.

  این رکورد دار جهان گفت:  توانایی ۳۰۰۰۰ طناب زدن درجا را دارم ورکورد پله نوردیم ۷۶۰۰ پله رفت و برگشت میباشد.

  هم اکنون در حال هماهنگی برای طناب زنی پله های برج میلاد بلند ترین برج ایران و خلیفه بلند ترین برج چهان واقع در امارات هستم و از همه مهمتر در حال رایزنی با وزارت ورزش برای طناب زنی در سرد ترین نقطه جهان سیبری در روسیه میباشم و امیدارم به عنوان اولین ایرانی بتوانم این کار بسیار سخت را انجام دهم.

   

  به عنوان یک ایرانی دوست دارم برای سرزمینم تا جایی که میتوانم افتخار آفرینی کنم که نیازمند کمک معنوی و مالی مسولین کشورم میباشد و امیدوارم رکوردهایم در کتاب گینس ثبت بشود.

   

  ۸۴۰ total views, 2 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای