امروز : یکشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۸

 • تاریخ انتشار خبر : جمعه ۱۰ خرداد, ۱۳۹۸ | ساعت انتشار خبر : ۱۶:۰۶ | تعداد بازدید : 7129 نفر | امتیاز خبر :
 • رژیم صهیونیستی زودتر از موعد گفته شده محو می شود

  رژیم صهیونیستی زودتر از موعد گفته شده محو می شود.   به گزارش ندای پیشوا: امام جمعه پیشوا در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان گفت: با همین رویه ای که جبهه مقاومت پیش گرفته ...

  رژیم صهیونیستی زودتر از موعد گفته شده محو می شود.

   

  به گزارش ندای پیشوا: امام جمعه پیشوا در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان گفت: با همین رویه ای که جبهه مقاومت پیش گرفته است اسراییل کمتر از ۲۵ سال آینده محو کامل خواهد شد.

  حجت السلام باقری افزود: این گروههای مقاومت فلسطینی هستند که دارند رژیم صهیونیستی را با آن همه تبلیغات جنگ افروزانه اشا مهار میکنند.

  وی بیان کرد: انشاا….با همین رویه ی ایستادگی حق علیه باطل که جبهه مقاومت پیش گرفته است اسراییل را کمتر از ۲۵ سال آینده محو کامل خواهد کرد.

  باقری گفت: اگر امروز مشکلاتی هست در زمینه مسایل اقتصادی و اجتماعی و سیاسی برای این هست که ما راه امام(ره) را درست نشناخته ایم و درخصوص شخصیت والای امام باید کتابها نوشته شود.

  وی افزود: از طرفی جای شکر دارد که مقام معظم رهبری توانست در این ۳۰ سال این کشتی را در دریاهای طوفان زده هدایت کند.

  باقری گفت: اکنون جریان انقلاب باصلابت در حال حرکت رو به جلو هست و این اقتدار و حرکت رو به جلوی جمهوری اسلامی ایران بخصوص در زمینه امنیتی و علم نمایان است.

  امام جمعه پیشوا افزود: یاد شهدای ۱۵ خرداد را گرامی میداریم چرا که حق بزرگی برگردن انقلاب دارند و این عزیزان بوده اند که به ندای امام ره لبیک گفته اند کفن پوش علیه استبداد شاهنشاهی قیام کرده اند.

  وی گفت: حتی ما شنیده ایم در این روز ۱۵ خرداد ۴۲ زنان غیور پیشوایی حتی مردان را در خانه راه نمیدادند و برای قیام ۱۵ خرداد ترغیب کننده اصلی بوده اند.

  حجت االسلام باقری افزود: ۱۵ خرداد برای دفاع از مرجع تقلید بوده است و کفن پوشان در آن خفقان که حتی اجازه نفس کشیدن نداشتند کفن پوشیدند.

  وی گفت: اگر روز ۱۵خرداد عید فطر شد بعد از نماز عید فطر راهپیمایی صورت خواهد گرفت.

  باقری همچنین افزود: روزهای ۱۴ و  ۱۵ و  ۱۶ خرداد در صحن مطهر پیشوا برنامه های گوناگون پخش زنده از شبکه قرآن اجرا می شود.

   

  ۷۴۲ total views, 2 views today


  ابرچسب :
  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای