امروز : پنج شنبه ۸ اسفند ۱۳۹۸

 • تاریخ انتشار خبر : شنبه 2 ژانویه, 2016 | ساعت انتشار خبر : 16:10 | تعداد بازدید : 3445 نفر | امتیاز خبر :
 • رژیم سعودی با اعدام آیت الله نمر مرتکب بدعتی بی شرمانه شد

   به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا، سید حسین نقوي حسيني در پي اعدام آیت الله نمر از سوي رژيم آل سعود با محكوم كردن اين اقدام ضد انساني گفت: موضوع در كميسيون امنيت ...

  نماینده مردم شهرستان های پیشوا، ورامین و قرچک در مجلس شورای اسلامی اعدام شیخ نمر از سوی رژیم سعودی را “بدعتی بی شرمانه” در جهان اسلام دانست و افزود: اگر چنین بدعت هایی رواج پیدا کند علمای اسلام همیشه در معرض خطر قرار خواهند گرفت.

   به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا، سید حسین نقوی حسینی در پی اعدام آیت الله نمر از سوی رژیم آل سعود با محکوم کردن این اقدام ضد انسانی گفت: موضوع در کمیسیون امنیت ملی و مجلس شورای اسلامی پیگیری خواهد شد.

   

  نماینده ورامین و پیشوا با محکوم کردن اقدام رژیم آل سعود در اعدام آیت الله نمر آن را یک حرکت ضد حقوق بشر و ضد مصالح و منافع جهان اسلام از سوی رژیم سعودی دانست.

   

  نقوی حسینی گفت: اینچنین اقدامی در جهان کم سابقه است چرا که علمای جهان اسلام مورد احترام همگان هستند و این اقدام رژیم آل سعود توهین به علمای اسلام و مسلمانان می باشد.

   

  وی اعدام شیخ نمر از سوی رژیم سعودی را “بدعتی بی شرمانه” در جهان اسلام دانست و افزود: اگر چنین بدعت هایی رواج پیدا کند علمای اسلام همیشه در معرض خطر قرار خواهند گرفت.

   

  نماینده مردم ورامین و پیشوا و عضو کمیسیون امنیت ملی از مجامع بین المللی طرفدار حقوق بشر و نیز سازمان کنفرانس اسلامی خواست با جدیت ضمن محکوم کردن اعدام شیخ نمر نسبت به حرکت غیرانسانی رژیم آل سعود واکنش نشان دهند.

   

  منبع: خبرگزاری صدا و سیما

  ۹۴ total views, 1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای