امروز : یکشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه 30 ژانویه, 2019 | ساعت انتشار خبر : 10:08 | تعداد بازدید : 8860 نفر | امتیاز خبر :
 • رویکرد جدید محله محوری و توزیع عادلانه خدمات در پیشوا

      فرماندار شهرستان پیشوا با تأکید بر ضرورت توجه به محلات کم برخوردار شهرستان، گفت: رویکرد جدید محله محوری و توزیع عادلانه خدمات و اعتبارات در پیشوا شکل گرفته است. به گزارش ندای پیشوا ...

   

   

  فرماندار شهرستان پیشوا با تأکید بر ضرورت توجه به محلات کم برخوردار شهرستان، گفت: رویکرد جدید محله محوری و توزیع عادلانه خدمات و اعتبارات در پیشوا شکل گرفته است.
  به گزارش ندای پیشوا پیشوا؛ پنجمین نشست پرسش و پاسخ مردم و مسئولان شهرستان پیشوا با حضور فرماندار، امام جمعه، معاونین فرماندار، شهردار و اعضای شورای شهر، رؤسای ادارات و مردم در مسجد صاحب الزمان(عج) محله قراء کرد برگزار شد.

  حسین عباسی فرماندار شهرستان پیشوا با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب مبنی بر ارائه خدمت عالمانه و مسئولانه به مردم، گفت: بنا داریم با یک رویکرد جدید خدمات را در دسترس مردم قرار دهیم؛ هدف ما محله محوری و مردم مداری است و محوریت را به مساجد اختصاص داده ایم.

  وی افزود: در نظر داریم تا مشکلات را برنامه ریزی کرده و در یک بازه زمانی کوتاه، میان و بلند مدت با ارائه خدمات مناسب مشکلات منطقه را مرتفع کنیم.

  فرماندار شهرستان پیشوا با بیان اینکه سرانجام مطلوب برنامه ها و طرح های در دست اقدام، نیازمند عزم جدی است، تصریح کرد: این عزم در مسئولان پیشوا مشهود و هویداست ولی ممکن است محدودیت ها و مشکلاتی در خلال برنامه ریزی ها به وجود آید که تلاش می کنیم آنها را نیز با کمک مردم رفع کنیم.

  وی با اشاره به اینکه در ماه های پیش رو نیز این نشست ها را تکرار و دنبال خواهیم کرد، گفت: پس از پیگیری مشکلات دوباره به میان مردم محله ها و نقاط مختلف شهرستان می آییم و گزارش اقدامات و خدمات صورت گرفته در سطح کشور، استان، شهرستان و محله ها را به اطلاع آنان خواهیم رساند.

  عباسی با تأکید بر ضرورت توجه به مناطق کم برخوردار شهرستان، گفت: خوشبختانه نگاه حاکم در مجموعه مدیریت شهری و شهرستان، توزیع عادلانه خدمات و منابع اعتباری است.

  وی به عزم جدی مسئولان برای تنظیم بازار شهرستان اشاره کرد و گفت: ست مردم برسد که حدود ۱۰۰ تن گوشت، ۳۰ تن مرغ، ۹ تن برنج و ۷ هزار شانه تخم مرغ در منطقه توزیع شده است.

  فرماندار شهرستان پیشوا با بیان اینکه به دنبال ارتقای کمی و کیفی خدمات هستیم، گفت: تلاش ما این است که فراتر از اعتبارات شهرستان عمل کنیم که جز با تلاش جهادی مسئولان ادارات و حضور در بین مردم میسر نیست.

  ۱,۲۴۸ total views, 2 views today


  ابرچسب :
  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای