امروز : پنج شنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : سه‌شنبه 18 فوریه, 2020 | ساعت انتشار خبر : 13:58 | تعداد بازدید : 9398 نفر | امتیاز خبر :
 • رویداد استارت آپ کشاورزی و امنیت غذایی در پیشوا

  رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد ورامین پیشوا در گفتگو با ندای پیشوا گفت: برای نخستین بار رویداد استارت آپ کشاورزی و امنیت غذایی این واحد دانشگاهی شهرستان پیشوا برگزار می‌شود. حامد زارعی رئیس ...

  رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد ورامین پیشوا در گفتگو با ندای پیشوا گفت: برای نخستین بار رویداد استارت آپ کشاورزی و امنیت غذایی این واحد دانشگاهی شهرستان پیشوا برگزار می‌شود.
  حامد زارعی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد ورامین پیشوا  درباره برگزاری نخستین رویداد استارت‌آپ کشاورزی و امنیت غذایی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: استارت‌آپ کشاورزی و امنیت غذایی با هدف حمایت از ایده‌های نوپا و به‌منظور شکل‌گیری کسب‌وکارها و معرفی به مراکز تحقیقاتی و واحدهای صنعتی ۱۴، ۱۵ و ۱۶ اسفند ۹۸ در محل دانشکده کشاورزی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ورامین-پیشوا برگزار می‌شود.


  وی افزود: رویداد استارت‌آپ، رویدادی نوین در کارآفرینی بوده که این واحد دانشگاهی به‌عنوان واحد پیشرو در بخش کشاورزی و صنایع غذایی و در راستای مأموریت محول شده برنامه علمی کشاورزی و امنیت غذایی اقدام به برگزاری آن می‌کند.
  رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد ورامین-پیشوا با اشاره به رسالت دانشگاه‌ها در مواجهه با مسائل مختلف و کنشگری فعالانه عنوان کرد: توسعه رویکرد حل مسائل و ایجاد ارتباط مؤثر دانشگاه و صنعت از اهدافی است که در سایه برگزاری استارت‌آپ با عنوان کشاورزی و امنیت غذایی پیگیری خواهد شد.


  زارعی درباره روند برگزاری این دوره بیان کرد: پس از بررسی ایده‌های اولیه مطابق نظر هیئت داوران ۱۰ ایده در مرحله اولیه انتخاب و پس از تشکیل کارگاه‌های تیم‌سازی حداکثر تیم‌های ۶ نفره تشکیل می‌شود و روزهای دوم و سوم درباره ایده‌ها بحث و بررسی انجام گرفته و نهایتاً ایده‌های برتر انتخاب و به کسب‌وکار تبدیل می‌شوند.


  وی اضافه کرد: این استارت‌آپ به‌صورت آزاد برگزار می‌شود، دانشجویان و افراد از سراسر کشور و علاقه‌مند به حوزه کشاورزی و امنیت غذایی می‌توانند با مراجعه به وب‌سایت دانشگاه آزاد اسلامی واحد ورامین-پیشوا برای شرکت در این رویداد ثبت‌نام کرده و از هدایای نفیس آن نیز بهره‌مند شوند. 

  ۲۳۹ total views, 1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای