امروز : شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۱

 • تاریخ انتشار خبر : سه‌شنبه 9 اکتبر, 2012 | ساعت انتشار خبر : 08:59 | تعداد بازدید : 475 نفر | امتیاز خبر :
 • رویانیان وسط برنامه ۹۰ خوابش برد!

  رویانیان گفت : آقای فردوسی پور خواب بودم! به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ندای پیشوا، برنامه ی نود دوشنبه  شب عادل فردوسی پور در حالی به روی آنتن شبکه سه سیما رفت که مانند ...

  رویانیان گفت : آقای فردوسی پور خواب بودم!

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ندای پیشوا، برنامه ی نود دوشنبه  شب عادل فردوسی پور در حالی به روی آنتن شبکه سه سیما رفت که مانند همیشه  با حاشیه های از جنس نود همراه بود :

  *فردوسی پور تلاش کرد آرام صحبت کند /دژاگه در نود

  ستاره ۲۶ ساله ایرانی  اشکان دژاگه  که از سه سالگی از ایران رفته  و در آلمان زندگی و فوتبال خود را آنجا پیگیری کرده به عنوان یکی از امید های تیم ملی ایران در برنامه ی نود  حضور پیدا کرده بود .

  از نکات جالب راحت فارسی صحبت کردن  دژاگه  بود که  فردوسی پور در ابتدا گفت :من آرام حرف می زنم  بر خلاف عادتم که همیشه تند تند صحبت می کنم  تا شما راحت متوجه شوید …فردوسی پور : ولی شما بر خلاف فردیدون زندی  ( دیگر بازیکن ایرانی بزرگ شد ه ی آلمان ) خوب فارسی صحبت می کنید. دژاگه در پاسخ فردوسی پور گفت  :پدر و مادرم در خانه همیشه فارسی صبحت می کنند .

  درادامه ناگهان صدای آمد که فردوسی پور را  تعجب زده از  اشکان دژاگه  پرسید :این صدای  ساعت ات بود  ؟! ..دژاگه :نه    فردوسی پور : پس چی بود و ناگهان نگاهش  به پشت صحنه  افتاد گفت :اهان ..هیچی ..

  * مهمان برنامه از فردوسی پور تند تر صحبت می کند !

  رضا قوچان نژاد بازیکن تیم ملی  که  پس از بیست سال  بازگشت  تقریبا از پنج سالگی ایران را ترک کرده  دیگر مهمان ملی پوش نود بود .
  در ابتدا هنگام معرفی کردن خودش آنچنان تند صحبت کرد که فردوسی پور متعجب زده گفت : چه تند حرف می زنی از من هم تند تر حرف می زنی ..
  فردوسی پور در ادامه گفت و گو با  رضا  قوچان نژاد ناگهان  گفت:می دانستی لهجه اتم ، لهجه ای مشهدی،هلندی و بلژیکی ، انگلیسی؟ !  قوچان نژاد : تا حالا بیشتر  این شنیده بودم  اما حالا نمی دانم لهجه ی مشهدی چه جوری !

  * فناوری کم آورد!

  در قسمت دوربین نود در آغاز فردوسی پور مجری برنامه با اشاره به تلاش بچه های دانشگاه شریف بیان کرد  این قسمت به نحو ه ی جدید اجرا می شود که همه ی  فناوری ملی  بکارگرفته شده  است.
  در ادامه این بخش زمانی که فردوسی پور با حر کت اشار ه ی دست صفحه نمایشگر را عوض می کرد ناگهان فناوری ملی از فردوسی پور جاماند و فردوسی پور  پس از تکان داد چند ین بار دستش نتواست صفحه را عوض کند که گفت :اگه دوربین بگیرد من با ید این حرکت کنم که …(هرچه  تلاش کرد نشد ) ناگهان به خاطر این موضوع بلند زد زیر خنده ..

  *آیت اللهی : ساعت ۲ است دیگر ..دیگه حساب هزینه تلفن رو هم بکنید

  هادی آیت اللهی نایب رئیس فدراسیون فوتبال که مهمان تلفنی برنامه ی نود بود تا در مورد اتفاقات انتخابان استان فارس پاسخ گو باشد ، زمانی که گفت و گوی اش با فردوسی پور به درازا کشیده بود و فردوسی پور منتظر برقراری تماس با آب پیما مدیر عامل تیم آبفای خرامه بود از او خواست که همچنان روی خط بماند تا ارتباط برقرار شود که آیت اللهی گفت : آقای فردوسی پور بگذارید ما برویم ساعت ۲ است دیگر ..دیگه حساب هزینه تلفن روهم بکنید.

  *رویانیان : تاج مرا از خواب بیدار کرد
  رویانیان مهمان تلفنی برنامه زمانی که ساعت ۲:۲۰ با او تماس گرفته شد تا در مورد پنالتی ها بحث بر انگیز پرسپولیس با او صحبت شود رویانیان مدیر علامل پرسپولیس گفت : آقای فردوسی پور خواب بودم ،اولین بار است که وسط برنامه خواب ام برد آقای تاج مرا بیدار کرد ..

  منبع:افکارنیوز

   282 total views,  1 views today


  ابرچسب :
  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای