امروز : یکشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : سه‌شنبه 12 ژانویه, 2021 | ساعت انتشار خبر : 09:51 | تعداد بازدید : 3982 نفر | امتیاز خبر :
 • پروژه تقاطع‌های محمدآباد و داودآباد قرچک ۳۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارند

  فرماندار قرچک گفت: پروژه تقاطع‌های غیرهمسطح محمدآباد و داودآباد که جزو پروژه‌های مهم و زیرساختی شهرستان محسوب می‌شود حدود ۳۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارند/ به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا, بهمن خطیبی فرماندار شهرستان ...

  فرماندار قرچک گفت: پروژه تقاطع‌های غیرهمسطح محمدآباد و داودآباد که جزو پروژه‌های مهم و زیرساختی شهرستان محسوب می‌شود حدود ۳۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارند/

  به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا, بهمن خطیبی فرماندار شهرستان قرچک در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ساخت ایستگاه راه آهن نیز که از مطالبات اصلی و بحق مردم است، آغاز شده و جزو اولویت‌های مهم است.

  خطیبی تصریح کرد: جلساتی به طور مرتب به منظور بررسی اقدامات صورت گرفته، رفع موانع پیشرفت کار و هماهنگی راه آهن با دستگاه‌های خدمات‌رسان شهرستان برگزار شده است.

  وی بیان کرد: امیدواریم طبق برنامه زمان‌بندی این دو پروژه به بهره‌برداری برسد تا با تسهیل در تردد خودروها، مردم منتفع و همچنین روند توسعه شهرستان سرعت بیشتری بگیرد.

  وی گفت: تقاطع‌های غیرهمسطح، دو پروژه مهم و اولویت‌دار شهرستان بوده که مجری آن شرکت راه آهن است اما تمامی ادارات باید کمک کنند این پروژه زودتر به بهره‌برداری برسد.

  انتهای پیام/*

  http://nedayepishva.com/?p=68438&preview=true لینک کوتاه

   32 total views,  2 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای