امروز : جمعه ۳۰ شهریور ۱۳۹۷

 • تاریخ انتشار خبر : جمعه ۲۷ بهمن, ۱۳۹۶ | ساعت انتشار خبر : ۰۸:۳۲ | تعداد بازدید : 18307 نفر | امتیاز خبر :
 • رویکرد شهرداری پیشوا در سال آینده مسائل عمرانی است

  شهردار پیشوا گفت:اساس و پایه بودجه سال ۱۳۹۷ شهرداری پيشوا بر مبنای مطالعات عمیق و راهبردی است؛اصلی ترین رویکرد بودجه شهرداری در سال ۹۷ افزایش وجهه عمرانی آن از ۴۰ به ۶۰ ...

  شهردار پیشوا گفت:اساس و پایه بودجه سال ۱۳۹۷ شهرداری پیشوا بر مبنای مطالعات عمیق و راهبردی است؛اصلی ترین رویکرد بودجه شهرداری در سال ۹۷ افزایش وجهه عمرانی آن از ۴۰ به ۶۰ درصد کل آن است.
  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا؛

  حکمت امیری به همراه تعدادی از اعضا شورای اسلامی شهر پیشوا، معاونان و مشاوران خود در دیدار با جمعی از اهالی محله باغ ناصر عطایی در مسجد حضرت ابوالفضل(ع) اظهار داشت : برای سال آینده قریب ۲۷۰میلیارد ریال در بخش درآمدی بودجه پیش بینی کرده ایم که این عدد در سال جاری ۱۸۰ میلیارد ریال بوده است و این فاصله افزایش با انجام مطالعات لازم بررسی شده و امکانپذیر بودن آن از لحاظ علمی امکانپدیر است.

  وی افزود:اساس و پایه بودجه سال ۱۳۹۷ شهرداری پیشوا بر مبنای مطالعات عمیق و راهبردی است؛اصلی ترین رویکرد بودجه شهرداری در سال ۹۷ افزایش وجهه عمرانی آن از ۴۰ به ۶۰ درصد کل آن است.
  این مسئول شهری تاکید کرد: اهل شعار نیستم وبه همراه تیم خود معتقد به عملگرایانه بودن هستیم و سعی می کنیم با کارهایمان معرف خود باشیم.
  حکمت امیری تصریح کرد: عدالت در پیشوا و توزیع امکانات و اعتبارات در همه نقاط شهر به ویژه مناطق کم برخوردار از ویژگی های بودجه سال ۹۷ است.
  شهردار پیشوا در خاتمه اظهار داشت: تمام برنامه های ما در مسیر افقی است که چشم انداز آینده پیشوا بر مبنای آن در حال طراحی است و وظیفه همگان در مدیریت شهری حرکت در این مسیر است و از مردم نیز طلب مساعدت و حمایت داریم

  No views yet


  ابرچسب :
  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای