امروز : پنج شنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۷

 • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه ۷ شهریور, ۱۳۹۷ | ساعت انتشار خبر : ۱۳:۰۰ | تعداد بازدید : 13384 نفر | امتیاز خبر :
 • رونمایی از کتاب عِلم و عَلم در دفتر امام جمعه پیشوا

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا؛ معاون سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان پیشوا و نویسنده کتاب علم و علم در خصوص محتوای این کتاب اظهار داشت:جوامع غربی و صهیونیست ها در برنامه های ...

  رونمایی از کتاب عِلم و عَلم در دفتر امام جمعه پیشوا

  آئین رونمایی از کتاب عِلم و عَلم با حضور امام جمعه،رئیس سازمان تبلیغات اسلامی و مسئول رسیدگی به امور مساجد شهرستان پیشوا در دفتر امام جمعه برگزار شد.

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا؛ معاون سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان پیشوا و نویسنده کتاب علم و علم در خصوص محتوای این کتاب اظهار داشت:جوامع غربی و صهیونیست ها در برنامه های شوم خود بیش از همه بر روی مادر خانواده کار کردند ومتاسفانه موفق هم شده اند.
  وی افزود:دشمنان با ماهواره و فضاهای مجازی سعی در ابتذال کشاندن مادر خانواده دارند و از طرفی در کشور ما هزاران جلسه خانوادگی زنانه است که اگر رها شوند اسیب زا هستند.
  علی خیرآبادی گفت:طی دو سال تحقیق و به منظور هدایت جلسات خانگی و هیات های مذهبی به مسیر صحیح سعی در نوشتن این کتاب نمودیم.

  نویسنده کتاب علم و علم بیان داشت: رسالت این کتاب اموزش صحیح به خانواده ها برای به مراجعه مراکز دینی و فرهنگی و بهرمندی از دستورات دینی اسلام ناب محمدی است.

  No views yet


  ابرچسب :
  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای