امروز : پنج شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۸

 • تاریخ انتشار خبر : پنج شنبه ۱۸ بهمن, ۱۳۹۷ | ساعت انتشار خبر : ۲۱:۳۸ | تعداد بازدید : 11593 نفر | امتیاز خبر :
 • رونمایی از کتاب او عموی من است با حضور سردار احمدی مقدم

  این همرزم شهید افزود: حتی خودش سر دسته گروهانها می شد که در نهایت در منطقه "شهر ویران" به فیض شهادت رسید. به گزارش ندای پیشوا؛ سردار احمدی مقدم در حاشیه مراسم رونمایی ...

  این همرزم شهید افزود: حتی خودش سر دسته گروهانها می شد که در نهایت در منطقه “شهر ویران” به فیض شهادت رسید.

  به گزارش ندای پیشوا؛ سردار احمدی مقدم در حاشیه مراسم رونمایی از کتاب خاطرات علی قمی گفت: سردار شهید علی قمی یکی از نوابغ انقلابی پیشواست که واقعا در عملیاتهای مختلف و کمینهای عجیب در کردستان خوش درخشید و فقط در یک عملیات، شهید قمی با هلوکوپتر، عملیات هلی برن را انجام داد و چند شهر و منطقه را در کردستان آزاد کرد

  وی جانشین تیپ ویژه شهدا بود و در سن ۲۴ سالگی به دیار حق شتافت.

  فرمانده سابق نیروی انتظامی در مصاحبه با خبرنگار ما گفت: چهلمین سالگرد انقلاب را آنهم در شهرستان پیشوای انقلابی که نقطه آغازین انقلاب اسلامی هست گرامی می داریم و خیلی جالب است شهر کوچکی این همه تاثیر گذار در تاریخ بوده است.

  وی افزود: برگزاری همین مراسم رونمایی از کتاب و این همه استقبال جوانان از آن نشان میدهد که در چهل سالگی انقلاب مردم با شهدا، ارمانهای انقلاب و امام ره و رهبری پیوند ناگسستنی دارند.

  سردار اسماعیل احمدی مقدم گفت: دفاع مقدس را همین جوانها مانند سردار قمی که آن زمان ۲۲ سال داشت هدایت می کردند و با همین جوانها که سنی بین ۱۸ تا ۲۵ داشتند تمام جنگ تمام شد.

  وی افزود: الان هم اگر بخواهیم از این چالشها عبور کنیم باید به جوانها بیشتر اعتماد کنیم.

  نویسنده کتاب او عموی من است خانم زهرا قمی برادر زاده شهید است.

  ۱,۰۴۴ total views, 2 views today


  ابرچسب :
  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای