امروز : پنج شنبه ۷ مرداد ۱۴۰۰

 • تاریخ انتشار خبر : یکشنبه 31 مه, 2020 | ساعت انتشار خبر : 16:15 | تعداد بازدید : 1084 نفر | امتیاز خبر :
 • رونمایی از متفاوت ترین کتاب حمید داوودآبادی با حضور وحید یامین پور و اهالی فرهنگ و رسانه در پیشوا

  شب گذشته در گردهمایی فعالان فرهنگی در پیشوا از «جاسوس بازی» حمیدداوودآبادی با حضور نویسنده کتاب، امام جمعه و مسئولین شهر پیشوا، دکتر وحید یامین پور، جواد موگویی، مازیار بیژنی، دکتر حسین ...

  شب گذشته در گردهمایی فعالان فرهنگی در پیشوا از «جاسوس بازی» حمیدداوودآبادی با حضور نویسنده کتاب، امام جمعه و مسئولین شهر پیشوا، دکتر وحید یامین پور، جواد موگویی، مازیار بیژنی، دکتر حسین قرایی و جمعی از شعرا و نویسندگان انقلابی رونمایی شد/

  به گزارش ندای پیشوا، جاسوس بازی تازه‌ترین کتاب حمیدداوود آبادی است که توسط انتشارات شهید کاظمی به چاپ رسیده است. شب گذشته در گردهمایی بزرگ فعالان فکری، فرهنگی در پیشوا (پیشوای قیام)، از کتاب تازه انتشارات شهید کاظمی رونمایی شد.

  حمید داوود آبادی نویسنده کتاب درباره کتاب اظهار کرد: از مدت‌ها پیش خصوصا زمان جنگ یکی از دغدغه هایم این بود که چرا بعضی آدم‌ها میپذیرند که مثلا با وجود اینکه در این کشور زندگی می‌کنند و حتی گاهی مسئولیت دارند و در جنگ هم حضور مستقیم دارند جاسوس دشمن شوند و خودشان را به دشمن بفروشند؛ که این اتفاق در قبال پول یا هر چیز دیگری که ممکن بود رخ داده باشد.

  داوود آبادی افزود: نمونه‌هایی را هم دیده بودم که طرف خودش را به دشمن فروخته آخر سر دستگیر و اعدام شده و فدای دشمن شده است. این دغدغه من بود که چه میشود که این‌ها به اینجا میرسند. به همین خاطر از یکی دو سال گذشته افتادم دنبال همین و آن نمونه‌هایی که خودم در صحنه جنگ سراغ داشتم و نمونه‌های دیگری که از اول انقلاب پیش آمده بود، را جمع آوری کنم. روی این‌ها موثق و مفصل شروع به کار کردم.

  نویسنده «جاسوس بازی» در ادامه گفت: نتیجه این بررسی‌ها کتاب جاسوس بازی شد. تعدادی از افرادی که به اسم خدمت در این مملکت زندگی میکردند و در نهایت خیانت یا فرار کردند یا اعدام شدند نامشان در این کتاب آمده است و در موردشان بحث شده است. کسانی که وطنشان را به دشمن فروختند. خیلی هاشان خانواده‌های خود را بدبخت کردند و به عنوان ننگین خیانت از این‌ها یاد میشنود. من این کتاب را نوشتم که درس عبرتی برای همه باشد و این تذکر را بدهم که از دشمن درونی بیشتر باید ترسید.

  در این مراسم نویسندگان و چهره هایی، چون مجتبی رحماندوست، سعید علامیان، وحید یامین پور، اکبر والایی، یوسف قوجق، کامران شرفشاهی و … حضور داشتند.

  این مراسم در حاشیه گردهمایی بزرگ فعالان فکری فرهنگی که به بهانه ۵۷ امین سالگرد قیام ۱۵ خرداد در پیشوا در حال برگزاری است، صورت گرفت.

  جاسوس بازی؛ ماجرا‌های واقعی و تلخ از خیانت‌های داخلی، اثر جدید حمید داوود آبادی در قطع رقعی و ۲۸۰ صفحه توسط انتشارات شهید کاظمی روانه بازار شد.

  علاقه‌مندان جهت تهیه این اثر می‌توانند از طریق درگاه اینترنتی nashreshahidkazemi.ir و یا از طریق ارسال نام کتاب به سامانه ۳۰۰۰۱۴۱۴۴۱ کتاب را تهیه نمایند.

   362 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای