امروز : شنبه ۴ بهمن ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : یکشنبه 15 نوامبر, 2020 | ساعت انتشار خبر : 17:30 | تعداد بازدید : 18850 نفر | امتیاز خبر :
 • رونمایی از دو عنوان کتاب و برنامه های متنوع فرهنگی در هفته کتابخوانی در پیشوا

  مسئول انجمن ادبی قاف پیشوا از رونمایی دو عنوان کتاب و برنامه های متنوع فرهنگی در هفته کتاب و کتابخوانی در این شهرستان خبر داد/ به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا ,احمد شوری مسئول ...

  مسئول انجمن ادبی قاف پیشوا از رونمایی دو عنوان کتاب و برنامه های متنوع فرهنگی در هفته کتاب و کتابخوانی در این شهرستان خبر داد/

  به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا ,احمد شوری مسئول انجمن ادبی قاف شهرستان پیشوا در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در ابتدای سال جاری، تقویم ادبی انجمن قاف تدوین و بیش از یکصد فعالیت فرهنگی و ادبی در آن پیش‌بینی شد ولی اجرای بیشتر برنامه‌ها تحت تاثیر شیوع کرونا قرار گرفت.

  وی افزود: با توجه به شرایط حاکم، برنامه‌های این انجمن به سمت و سوی فضای مجازی هدایت شده و از این ظرفیت برای ترغیب علاقمندان به کتابخوانی، ماندن در خانه و رعایت شیوه‌های نامه‌های بهداشتی استفاده گردید.

  شوری تصریح کرد:با راه اندازی چالش «کاف قاف» از مردم درخواست شد تا ضمن الزام خود و اطرافیان به ماندن در خانه، کتاب‌های مفید را نیز به دیگران معرفی کنند همزمان با هفته کتاب و کتابخوانی برنامه‌های متنوعی پیش‌بینی گردیده که با همکاری دستگاه‌های فرهنگی و رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی به اجرا در می‌آید.

  وی گفت: تجلیل از قدیمی‌ترین کتابفروش شهرستان، برنامه‌های متنوع کتابخوانی، معرفی کتاب و ترویج اصول بهداشتی توسط عروسکی به نام «پچل» از جمله برنامه‌های انجمن ادبی قاف در هفته کتاب و کتابخوانی است که با توجه به تاثیر‌گذاری روی کودک و نوجوان می‌تواند در رعایت اصول بهداشتی نقش آفرین باشد.

  وی ادامه داد:همچنین رونمایی از دو عنوان کتاب به صورت مجازی، نشست کتاب درمانی و برگزاری اولین شب شعر مجازی در صفحه مجازی انجمن ادبی از دیگر برنامه‌های پیش‌بینی شده در این هفته است.

  شوری گفت: با حمایت‌های اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دوره مجازی حافظ‌خوانی از هفته آینده آغاز خواهد شد و اولین جشنواره مجازی شاهنامه‌خوانی در سطح استان را نیز مدنظر داریم.

  انتهای پیام/*

  http://nedayepishva.com/?p=67886&preview=true لینک کوتاه

   268 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای