امروز : چهارشنبه ۲ مهر ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : شنبه 6 آگوست, 2016 | ساعت انتشار خبر : 05:38 | تعداد بازدید : 12444 نفر | امتیاز خبر :
 • رونق اقتصادی کشور با توجه به تولید داخلی محقق می شود

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا، سید حسین نقوی حسینی با اشاره به ضرورت توجه به واحدهای تولیدی و صنعتی برای رونق هر چه بیشتر اقتصادی کشور اظهار داشت: رونق اقتصادی کشور با ...

  نماینده مردم ورامین، پیشوا و قرچک در مجلس شورای اسلامی گفت: رونق اقتصادی کشور با توجه ویژه به تولید داخلی محقق می شود.

  رونق اقتصادی کشور با توجه به تولید داخلی محقق می شود

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا، سید حسین نقوی حسینی با اشاره به ضرورت توجه به واحدهای تولیدی و صنعتی برای رونق هر چه بیشتر اقتصادی کشور اظهار داشت: رونق اقتصادی کشور با توجه ویژه به تولید داخلی محقق می شود.

  نماینده مردم ورامین، پیشوا و قرچک در مجلس شورای اسلامی افزود: همچنین رونق فعالیت های تولیدی در کشور و استفاده از ظرفیت های موجود اقتصادی و تولیدی در بخش های مختلف و تشویق سرمایه گذاران و فعالان اقتصادی برای حضور در این بخش، برکات و دستاوردهای فراوانی را به همراه خواهد داشت.

  وی ادامه داد: بدون تردید رونق تولید داخلی و فعالیت کارخانه ها و واحدهای تولیدی با تمام ظرفیت، رابطه مستقیمی با کاهش نرخ بیکاری در کشور خواهد داشت.

  نقوی حسینی با اشاره به وجود شهرک های صنعتی در شهرستان های ورامین، پیشوا و قرچک بیان داشت: شهرک های صنعتی با وجود کارخانه های متعدد اقتصادی و تولیدی ظرفیت های بسیاری را برای ایجاد اشتغال دارند.

  نماینده مردم ورامین، پیشوا و قرچک در مجلس شورای اسلامی یادآور شد: بدون تردید هر چه به واحدهای تولیدی مستقر در جنوب شرق استان تهران توجه ویژه تری شود، بر رونق و توسعه اقتصادی منطقه افزوده خواهد شد.

  وی بیان داشت: امروز بحران بیکاری به دغدغه بسیاری از جوانان و خانواده ها تبدیل شده و در صورت توجه ویژه به واحدهای تولیدی و ایجاد انگیزه برای فعالان اقتصادی و صنعتی، می توان بخش قابل توجهی از جوانان جویای کار را جذب کرد.

  نقوی حسینی گفت: امروز هزاران کارگر در واحدهای تولیدی و صنعتی در شهرستان های ورامین، پیشوا و قرچک مشغول به فعالیت هستند و باید با ایجاد انگیزه های لازم و حمایت از این فعالان اقتصادی، زمینه رونق بخشی به تولید منطقه را فراهم ساخت.

  منبع: خبرگزاری مهر

   216 total views,  1 views today


  ابرچسب : , ,
  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای