امروز : شنبه ۴ بهمن ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : یکشنبه 26 جولای, 2020 | ساعت انتشار خبر : 20:54 | تعداد بازدید : 1718 نفر | امتیاز خبر :
 • روستای جلیل آباد پیشوا رسما به شهر تبدیل شد

  شهردار پیشوا با اشاره به شهر تبدیل شدن جلیل آباد با بیان این که ارتقا روستا به شهر به عنوان سیاست اصلی بهبود کیفیت زندگی به شمار می رود گفت: ارتفای روستای ...

  شهردار پیشوا با اشاره به شهر تبدیل شدن جلیل آباد با بیان این که ارتقا روستا به شهر به عنوان سیاست اصلی بهبود کیفیت زندگی به شمار می رود گفت: ارتفای روستای جلیل اباد پیشوا به شهر از خواسته های به حق مردم دیار سردار سرافراز شهید سخایی بود/

  غلامرضا حبیبی شهردار پیشوا در جمع خبرنگاران اظهار کرد: ارتقاء و تبدیل روستای جلیل آباد به شهر از خواسته ها و مطالبات به حق مردم انقلابی جلیل آباد دیار سردار سرافراز شهید یزدان سخایی بود که این اقدام به اهتمام فرماندار محترم با عنایت هیات دولت به سرانجام رسید .

  وی افزود:ارتقای روستا به شهر به عنوان یکـی از سیاسـت هـای اصـلی بهبود کیفیت زندگی به شمار می رود و بی تردید این اقدام شایسته با توجه به تقاضاهای گسـترده مـردمی در جهـت بهبود وضع زندگی و برخورداری از امکانات و خدمات شهری شکل گرفته اسـت.

  حبیبی تصریح کرد: امید است با حمایت های ویژه دولت محترم، استقرار ادارات و نهاد ها و رونق مشارکت های مردمی در توسعه بیش از پیش این شهر نوپا، بسترهای پیشرفت همه جانبه ی شهرستان مقدس پیشوا تقویت گردد.

  وی گفت: از همه بانیان امر کمال تقدیر و تشکر دارم و تبدیل روستای جلیل آباد به شهر را به تمام مردم شهرستان، بویژه مردم بخش جلیل آباد تبریک عرض می نمایم.

  حبیبی شهردار پیشوا شد

  http://nedayepishva.com/?p=64498&preview=true لینک کوتاه

  انتهای پیام/*

   297 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای