امروز : پنج شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : شنبه 10 فوریه, 2018 | ساعت انتشار خبر : 12:05 | تعداد بازدید : 296 نفر | امتیاز خبر :
 • روز ۲۲ بهمن با حضور در راهپیمایی به دنیا نشان خواهیم داد تسلیم هیچ ظالم و مستکبری نخواهیم شد

  به گزارش پايگاه خبري نداي پيشوا:محمد کرم محمدي فرماندار شهرستان پيشوا در مراسم گراميداشت ايام الله دهه فجر در مسجد جليل آباد شهرستان پيشوا اظهار داشت : ملت ايران مصداق ملتی است ...

  روز ۲۲ بهمن با حضور در راهپیمایی به دنیا نشان خواهیم داد تسلیم هیچ ظالم و مستکبری نخواهیم شد

   

  فرماندار پیشوا گفت: روز ۲۲بهمن روز عید شهیدان و خانواده های معظم آنها است ؛ملت ایران با گامهای بلند و استوار خود با حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن نشان خواهند داد که تسلیم هیچ ظالمی نخواهند و با هیچ مستکبری سازش نخواهند کرد.

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا:محمد کرم محمدی فرماندار شهرستان پیشوا در مراسم گرامیداشت ایام الله دهه فجر در مسجد جلیل آباد شهرستان پیشوا اظهار داشت : ملت ایران مصداق ملتی است که با بذل مال و جانش برای آزادی و حریت بشریت و دفاع از همه ارکان اسلام قیام کرد چرا که نهضت ما برگرفته از نهضت حسینی و عاشورایی بود.

  وی افزود:جنگ تحمیلی و دفاع مقدس نشان دهنده ایثار و از جان گذشتگی مردان آزادی خواه ،دین مدار و خدا باوری همچون امام عزیز و رهبری و شهیدان و جامعه بزرگ ایثارگران بود که در مسیر بعد از تاریخ انبیا وارد میدان شدند.
  فرماندار پیشوا با بیان اینکه ملت ایران با حرکت انقلابی خود در منطقه آرزوی اسلام را تحقق بخشید گفت:مفتخریم در دنیا بگوییم جمهوری اسلامی ایران تمام ظالمین منطقه را تحت حمایت ایادی استکبار بودند و برای استثمار ملت ها آمدند را با همان نیروی خدا باوری از منطقه بیرون فرستادیم
  وی در ادامه گفت:امیدواریم با حرکت و تحرک ایجاد شده بوسیله خون شهیدانمان حامی خون شهیدان باشیم.
  کرم محمدی بیان داشت:توفیقات نظام قابل قیاس با گذشته نیست و توفیقات مضاعف است؛ما در کشوری داری توسعه هستیم که توسط مستکبرین مورد تحریم و کم لطفی و حتی تمهید توطئه های مختلف بوده است لکن با این همه کار شکنی ها شاهد توسعه متوازن و پایدار جمهوری اسلامی هستیم.
  وی افزود :این توفیقات حاصل اعتقاد و تلاش و باور ملت ایران است که انقلاب را افرید؛ این سرمایه مال مردم ایران است و همه اسلام و مسلمین باید افتخار کنند به ملتی که حامی تمام مظلومان جهان است.

  فرماندار پیشوا گفت: روز ۲۲بهمن روز عید شهیدان و خانواده های معظم آنها است ؛ملت ایران با گامهای بلند و استوار خود با حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن نشان خواهند داد که تسلیم هیچ ظالمی نخواهند و با هیچ مستکبری سازش نخواهند کرد.

   

  انتهای پیام/*

  ۱۷۶ total views, 1 views today


  ابرچسب :
  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای