امروز : پنج شنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه 31 جولای, 2013 | ساعت انتشار خبر : 13:06 | تعداد بازدید : 417 نفر | امتیاز خبر :
 • روز قدس ،روز نمایش اتحاد و همبستگی جهان اسلام در مقابل نمادهای کفر است

  سپاه ناحیه پیشوا در بیانیه ای به مناسبت روز جهانی قدس اعلام کرد :روز جهانی قدس، روز نمايش اتحاد و همبستگي جهان اسلام در مقابل نمادهاي کفر و استکبار دوران معاصر است. به ...

  سپاه ناحیه پیشوا در بیانیه ای به مناسبت روز جهانی قدس اعلام کرد :روز جهانی قدس، روز نمایش اتحاد و همبستگی جهان اسلام در مقابل نمادهای کفر و استکبار دوران معاصر است.

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا، در این بیانیه آمده است: روز قدس، روز رژه سپاهیان اسلام در برابر چشمان حیرت زده‌ی مستکبرین و خونخواران جهان، روز نمایش اتحاد و همبستگی جهان اسلام در مقابل نمادهای کفر و استکبار دوران معاصر و روز برائت و اعلام نفرت عمومی ملل مسلمان و همه آزادگان جهان از رژیم تروریست اسرائیل و اشغالگر قدس و حامی آن، شیطان بزرگ، آمریکای جنایتکار است که در کشتار و خونخواری بی رحمانه، نشان افتخار گرفته اند.

  سپاه ناحیه مقاومت بسیج پیشوا در این بیانیه خاطر نشان می کنند: ما پاسداران و بسیچیان سپاه ناحیه مقاومت بسیج پیشوا این روز را بزرگ می شماریم؛ چرا که میراث اعتقادی و معمار کبیر انقلاب اسلامی ایران حضرت امام خمینی (رحمه الله علیه) و مورد تأکید و عنایت ویژه رهبر و مقتدای فرزانه مان حضرت آیت الله العظمی خامنه ای (حفظه الله تعالی) است.

  این بیانیه اشاره دارد: این روز، روز پشتیبانی از مردمی است که بیش از نیم قرن درمصاف با دژخیمان پلید صهیونیستی، همچنان استوار باقی مانده اند و با نثار خون خود، به آبیاری این نهال می پردازند و از ارزش‌های مقدس اسلامی‌شان جانانه دفاع نموده و از سرزمین میهنی خویش پاسداری وحفاظت می‌کنند.

  در ادامه بیانیه سپاه ناحیه مقاومت بسیج پیشوا آمده است: هم اکنون شاهد تحولات کشورهای منطقه و بیداری مسلمانان در این کشورها و افزایش نفرت و انزجار ملتهای مختلف از رژیم پوشالی صهیونیستی نوید پیروزی مقتدرانه ملت های مسلمان و ضعف و انزوای دولت های استکباری بخصوص رژیم فاسد و فاسق صهیونستی هستیم.

  استکبار جهانی امروز برای نجات خود از مشکلات داخلی، اقتصادی و سیاسی و کمک به حامیان خود از جمله اسرائیل نامشروع  در کشور سوریه به کمک تروریست های خود اقدام به ایجاد جنگ داخلی و ناامنی در منطقه کرده است

  این بیانیه فرجام توطئه آمریکا و هم پیمانان غربی- عربی آن در سوریه را برای آنها بسیار سخت و خفت بار توصیف و با تاکید بر ضرورت آینده نگری برخی دولت های عربی و اسلامی که بازی خورده این صحنه هستند، تاکید کرده است: سوریه امروز عرصه راستی آزمایی مدعیان حمایت از آرمان قدس و مقاومت اسلامی و مبارزه علیه رژیم صهیونیستی است.

  سپاه ناحیه مقاومت بسیج پیشوا از تمامی ازپاسداران و بسیجیان، خانواده معزز شهداو ایثارگران، و عموم مردم مسلمان دعوت می نماید برای حضوری گسترده و پر شکوه در راهپیمایی روز قدس دعوت می نماید تا یکبار دیگر در کنار برادران مسلمان خود در اقصی نقاط جهان و در حمایت از فلسطین مظلوم ،شیشه عمررژیم ددمنش و رو به زوال صهیونیستی را برای همیشه بر زمین زنند و کودکان ، زنان و مردان مسلمان فلسطین ، غزه و لبنان را از ظلم و جور رهایی بخشند.

  ۱۹۰ total views, 2 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای